Editör 18 Kasım 2016 İğne Oyası

Hanımların tercih ettiği en güzel hobilerden birisi olan iğne oyası ile hayatınıza renk katmanız ve en yeni modellerle tanışmanız amacıyla bugün yeni bir makale yazmaya karar verdik ve makalemizde bir birinden güzel örnekler yer vermiş bulunmaktayız. Başlıkta gördüğünüz üzere 2017 yılına girmeden yeni yola özel galeriler oluşturarak şimdiden çeşitli örnekler paylaşmaya başladık, sizleri en güzel […]

Hanımların tercih ettiği en güzel hobilerden birisi olan iğne oyası ile hayatınıza renk katmanız ve en yeni modellerle tanışmanız amacıyla bugün yeni bir makale yazmaya karar verdik ve makalemizde bir birinden güzel örnekler yer vermiş bulunmaktayız.

igne-oyasi-modelleri-21

Başlıkta gördüğünüz üzere 2017 yılına girmeden yeni yola özel galeriler oluşturarak şimdiden çeşitli örnekler paylaşmaya başladık, sizleri en güzel iğne oyası örnekleri ile tanıştırmak ve bu örgü sanatını gelecek nesillere aktarmak için tüm gücümüz ve değerli desteklerinizle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

igne-oyasi-modelleri-15

Resim galerimizde sadece bu konuya mahsus paylaşmış olduğumuz oya örnekleri sosyal medya hesaplarımızdan üyelerimiz tarafından bizlere gönderilen örneklerden oluşmaktadır.

İğne oyası örnekleri 2017

İğne oyası ile henüz tanışmamış bayanlara bu sanatı öğretmek ve sevdirmek bizim başlıca görevlerimizdendir. Bu kapsamda hali hazırda iğne oyası yapan hanımlarımızlar için de çeşitli iğne oyası örnekler paylaşarak onları yeni fikirlerle tanıştırmaya devam ediyoruz. Bayanların daha başarılı bir iğne oyası örmelerini sağlamak amacıyla çekmiş olduğumuz çeşitli eğitim videolarımızı da yakın zamanda sizlerle paylaşacağız.

Yeni yıl hediyesi olarak sevgiliye, arkadaşa veya anne babanıza yapabileceğiniz çeşitli süslemeli iğne oyası modellerini bir sonraki makalemizde paylaşacağız bizleri takip etmeye devam ediniz.

İğne oyası slayt gösterisi (video)

İğne oyası örnekleri 2017 başlıklı makalemizde olduğu gibi geçmiş yıllarda da yıllara göre atmış olduğumuz başlıklı yazılarımızda da bir birinden güzel örnekler paylaşmıştık mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

Yazar :

Evde yapılabilecek yaratıcı fikirlerin yer aldığı blog sitemize hoş geldiniz !

YORUMLAR