Bebek yelek modelleri (el örgüsü)

Kış aylarının yaklaşması nedeniyle bugün bebekler için örülmüş el örgüsü yelek modellerini paylaşacağız 2016 yılı kış aylarında çocuklarınız için örebileceğiniz örgü bebek yelek modelleri için galerimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni doğan veya 0-3 yaş arası bebekler için el örgüsü ile örülmüş eşyalar tercih edilmelidir. Çocukların ciltlerinin hassas olmasından dolayı el örgüsü her zaman ilk tercih olmalıdır. Kış aylarında kat kar giydirmek yerine el örgüsü ile örülmüş yelek kullanmak yeterli olacaktır soğuklardan çocukları korumak için ve kendi yapmış olduğunuz bir örgüyü çocuğunuz üstünde görmenin zevkini yaşamaya ne dersiniz. Her hangi bir makine yapımı örneğin bulunmadığı resim galerimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Modelleri paylaşmamızın birinci nedeni bayanların beğene bileceği örneklere en kısa yoldan çağımızın en önemli buluşlarından birisi olan internet aracılığıyla modelleri marifetli hanımlara ulaştırmak.

Sizlerde yapmış olduğunuz örnekleri bizlere göndererek tasarlamış olduğunuz modeli binlerce takipçimize ulaştırabilirsiniz. Model göndermek isteyenler facebook adresimizden bizlere ulaşabilirler.

Bebek yelekleri

Çocuklar için yelek modelleri resim galerimizi incelemeden modelinize başlamamanızı tavsiye ediyoruz en güzel ve hatasız bir örneği yapabilmek için öncelikle bir araştırma yapmak gerekmektedir. Sitemizde daha öncede bir çok örnek paylaşmıştık o modellere ulaşmak için örgü modelleri başlıklı kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Çocuklar için yelek örnekleri

Örgü örmeyi kendine hobi edinmiş marifetli bayanlar için hazırlamış olduğumuz örnekler.

Çocuklar için yelek modelleri video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir