Boncuklu iğne oyası banyo havlu modelleri

İğne oyası ve boncuk süslemeleriyle yapılmış banyo havluları örnekleri için makalemizi inceleyebilirsiniz. İğne oyası boncuklu banyo havluları modelleri hakkında hazırlamış olduğumuz resim galerimizde marifetli bayanlar tarafından örülmüş bir birinden güzel örnekleri bulabilirsiniz.

Genç kızların çeyizlerinde olmazsa olmazlardan biriside boncuklarla şekillendirilmiş havlular, masa örtüleri, vitrin süslemeleri ve benzeri el işi örnekleridir. Boncuklarla bir desen oluşturacaksanız günlük kullandığınız havlu veya yastıklarda kullanmamanızı tavsiye ederiz süs amaçlı kullanacaksanız tercih edilebilir.

Gelenek ve göreneklerimizi sürdürmemiz adına hazırlamış olduğumuz bir çok iğne oyası modelleri, çeşitli örnekler, örgüler ve benzeri ürünleri sergilemeye devam ediyoruz. Kullanıcılarımızdan gelen örnekleride resim galerimizdeki örneklerimize ekleyerek yayınlıyoruz.

Boncuklu iğe oyası havlu modelleri (2)

Geçmiş tarihimizden bugüne kadar gelen ve çağımızda da sıklıkla kullanılan el sanatları ve bunları yapan, tasarlayan, düşünen bayanlara teşekkürlerimizi gönderiyoruz geçmişimizi unutmamız ve geleneklerimizi sürdürmek adına el işi sanatlarından vazgeçmemek gerekmektedir.

Boncuklu iğe oyası havlu modelleri (9)

Günümüzde her şey artık makineleştirilmiş örneğin geçmiş yıllarda dedelerimiz, ninelerimiz zamanlarında her şey el işi ile yapılırken halı, havlu, eşya, elbise ve benzeri ürünler artık makinelerle yapılmaktadır tarihimizi yok etmemek için bu gelenekleri sürdürmek hepimizin borcudur, makineleşme seri üretim hayatımızı kolaylaştırmaktadır ama en azından günlük kullandığınız ürünlerin bazılarını kendi el yapımlarınızla yaparak geleneklerimizi sürdürebiliriz. Örneğin makale konu başlığımızda olduğu gibi banyo havlularınızı iğne oyası ile süsleyerek boncuklarla çeşitli desenler oluşturarak el işi sanatını, el işi hobilerini evinize yansıtabilirsiniz.

İğne oyası boncuklu havlu örnekleri (banyo havuları)

Banyo havluları boncuklu iğne oyası modelleri hakkında sizlere fikirler verecek yeni örnekleri görme şansı ve imkanı sağlayacak bu makalemizde bir çok örneği inceleme imkanı bulabilirsiniz. Modellerimiz arasından seçim yapamadıysanız üzülmeyin iğne oyası kategorimizde farklı iğne oyası havlu modelleri de paylaştık, kendi modelinizi oluştururken örneklerimize eklemeler yaparak fikir ve düşüncelerinizi yansıtabilirsiniz.

Modellerimizi videolu olarakta izleyebilirsiniz sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için görüş ve önerilerinizi bizlere bildirin lütfen.

İğne oyası boncuklu havlu örnekleri video

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir