En güzel iğne oyası modelleri

Değerli ziyaretçilerimizden gelen yoğun istek üzerine ve kış aylarının gelmesiyle beraber yeni iğne oyası modellerimizi paylaşmaya karar verdik, 2017 yılına damga vuracak bir birinden şık ve güzel örnekleri beğenilerinize sunuyoruz. Yeni moda iğne oyası modelleri arasından seçim yaparken zorlanmayacaksınız çünkü zor ve basit iğne oyası örnekleri olmak üzere karışık örnekler paylaştık bu sayede tüm ziyaretçileriniz örneklerimizden faydalanmış olacaktır.

iğne oyası modelleri 2017

İğne oyasının en sık kullanıldığı yerler birisi de yazma kenarlarıdır. Günümüzde gençlerin de ilgi göstermeye başladığı iğne oyası son zamanların en popüler el işleri arasındadır.

igne-oyasi-modelleri-2017

El işlerinde popülerliği yakalamak ve uzun süre zirveyi korumak sanıldığı kadar kolay değildir. İnsan doğası gereği yenilikler karşısında eskilere veda eder. İğne oyasında ise durum bundan biraz farklıdır. İğne oyası yazma modellerinde yeni eski ayrımının yapılması odlukça zordur. Çünkü iğne oyası yapılışı gereği eskimeyen ve daima kullanılan modelleri bünyesinde barındırmaktadır.

igne-oyasi-ornekleri-2017

Bu modellere yenilerinin eklenmesiyle iğne oyası yazma ailesi genişlemekte ve bayanlara geniş örnek imkânları sunmaktadır. Zevklerin ve renklerin farklı olduğunu daha öncede belirtmiştik. İşte iğne oyası yazma modellerinde bayanların zevklerine göre farklılık göstermektedir.

İğne oyası örnekleri 2017

Geniş takipçi kitlesiyle birlikte model aralığını da artıran iğne oyası 2017 modellerimiz yeni yıla damga vuracak. Yazları örtmekten hoşlandığınız yazmalarınızın kenarları boş kalmasın. Her yazmanın kendine göre bir güzelliği vardır. Yazmaların göz alıcılığını gösterebilmesi için kenarlarına uygunla iğne oyası modelleri 2017 ile tamamen bütünleşmesi gerekmektedir. Bazı bayanlar iğne oyasında son derece iyidir fakat yazma ile model arasındaki uyumu yakalayamadığı için model kendini göstermemektedir. Yazmanıza uygun model seçiminde zorluk çekiyorsanız bizlerden yardım almanızı tavsiye ediyoruz.

İğne oyası örnek bezi

Binbir modelin sitemizde var olduğunu hatırlatarak kendinize en uygun olanı ile bir an önce tanışmanız gerektiğini vurguluyoruz. İğne oyası yazma modelleri çeyizlerinde baş tacı olarak karşımıza çıkıyor. Evlilik hazırlıkları yapan genç kızlarımızın kolaylıkla yapabileceği iğne oyası yazma modelleriniz sizler ile buluşturuyoruz.

oyalar-2017

İğne oyasını zor olduğu ön yargısı içinde boğulan genç kızlarımıza müjde! İğne oyası yazma modellerimizde her aşamayı sizlerin öğrenebileceği şekilde hazırladık. Gençlerimizin iğne oyalarına sahip çıkabilmeleri ve bu alanda profesyonelleşmesi adına elimizden geleni yaptığımızı düşünüyoruz.

İğne oyası 2017 video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir