En yeni iğne oyası çiçek modelleri

En yeni iğne oyası çiçek modellerimizi uzun bir sürenin ardından tekrar paylaşıyoruz. En güzel çiçek modelleri bu başlık altında bulabilirsiniz.

İğne oyası ile yapmış olduğunuz örnekleri tekrar paylaşmaya devam ediyoruz uzun bir süredir modellerimizi paylaşamıyorduk bu süre içerisinde yapmış olduğumuz en yeni örnekleri tekrar ziyaretçilerimiz için paylaşıyoruz umarım beğenirsiniz. Bu başlık altında sadece iğne oyası ile yapılmış çiçek modellerimizi paylaştık her modelimize oldukça emek ve fazlasıyla zaman harcanmıştır beğendiğiniz örneklerin bulunduğu sayfanın linkini sosyal medya hesabınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. Biz her yaptığımız örneği özenle sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz amacımız sizleri yeni örneklerle buluşmak ve geleneklerimizi gelecek nesillere aktarmak bir sosyal sorumluluk projesi de diyebiliriz. Emek harcanarak elde edilen örneklerin her birinin ayrı ayrı anısı vardır örneklerimizi inceleyerek kendi fikirlerinizi de modellerimize yansıtabilirsiniz. Yani eklemeler yaparak kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Tapmış olduğunuz örnekleri bizlere facebook hesabınızdan ileterek sitemizde yayımlattırabilirsiniz.

iğne oyası

Yeni iğne oyası çiçek örneklerimizi incelemeden örgü modelinizi belirlemeyin çünkü modellerimizi görünce hafızanızdaki örnekleri sileceğinizden emin olabilirsiniz. Konumuzdaki resimlerin üzerine tıklayarak tam ekran olarak büyütebilirsiniz.

İğne oyası çiçekler

İğne oyası çiçek örnekleri video

Konumuzdaki iğne oyası çiçek modellerimizi slayt gösterisi olarakta seyredebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir