Gelin damat lif modelleri

Yaratıcı fikirler ve el işi örnekleri paylaşımlarımıza bugün gelen damat lif modelleri ile devam ediyoruz 2015 gelin damat lif örnekleri başlıklı makalemizde aradığınız örneklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Gelin damat lif modeli çeyiz hazırlayan bayanların tercih ettiği lif modellerinden biridir. Her genç kız çeyizinde mutlaka lif bulundurmalıdır günümüzde çeyizlerde adet olarak en fazla lif ve yazma oyası modelleri bulunmaktadır.

Gelin Damat Lifler

Çeyiz hazırlığı yapanlar için oldukça güzel fikirler paylaşıyoruz web sitemizde her türlü el işi örneklerini paylaşıyoruz  ve bu sayede bayanlar aradıkları veya istedikleri modellere kolayca ulaşıyor kendi tasarımlarını lif gelin damatkendileri oluşturabiliyor. Gelin damat örgü lif modeli evliliğinizin ilk günlerinde kullanmanız gereken bir lif örneğidir. Genç hanımlar evlenmeden önce çeyizlerini sergileyeceği zamanlar banyosunda mutlaka bulundurması gereken bir lif modelidir ayrı bir şıklık ve dekor oluşturabilmeniz açısından ilk tercihiniz olmalıdır.

Duş esnasında lif kullanmak deri sağlığımız açısından oldukça önemlidir dermatoloji (cildiye) uzmanları deri gözeneklerinin açılması ve deri altına oksijen gitmesi için lif kullanmamızı tavsiye ediyor. Kendi sağlığımız için lif kullanmayı alışkanlık haline getirmemiz gerekmektedir.

Bugünki makalemizde örgü seven hanımlar için çeşitli örnekler paylaşacağız örnekler oldukca basit örgülerden oluşmaktadır sadece dikkatlice incelemeniz ve üşenmeden, sıkılmadan örgünüzü tamamlamanız gerekir kendi tasarımlarınızı kendiniz oluşturabilirsiniz hazır lif modelleri kalitesiz ipliklerden bazen plastik ipliklerden oluşabilmektedir el örgüsü lif modellerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Gelin damat lif modeli adını üzerinde gelin ve damat resminden almaktadır kendinize güveniyorsanız ve üstesinden gelirim diyorsanız eşinizin resmini işleyebilirsiniz tabiki bire bire benzemesi mümkün değildir ancak gerekli gayreti göstererek tasarımızı oluşturabilirsiniz tamamen kendi seçiminiz gelinle damat resimlerinin yan uclarına baş harflerinizi yazarak farklı motifler oluşturabilirsiniz. Resim galerimizde bulunan örnekleri tam ekran olarak inceleyebilirsiniz. Keyifli bir örgü yapmanız dileğiyle, lif modellerimizin devamını görmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir