iğne oyaları 2017

Makalemizde sizleri iğne oyası yazma kenarı modelleri ile yapılmış bir birinden güzel elişi örneklerimizle tanıştıracağız. Hepimizin bildiği gibi iğne oyası sadece yazma kenarına uygulanan bir sanat değildir. İğne oyası binlerce alanda süs olarak kullanmaktadır.

İğne oyası örnekleri 2017

Yalnız günümüzde en fazla yazma kenarlarına uygulanmaktadır. Marifetli hanımlar tarafından yapılan örnekleri tek bir çatı altında toplayarak oya sever hanımlara yardımcı olmak için çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Bizleri takip ederek yeni oya örneklerine ulaşabilirsiniz.

İğne oyası satışı yaparak gelir elde edebilirsiniz internette bir çok web sitesine satılık iğne oyası yazma ilanları verebilirsiniz. Örneğin sanalpazar tarzı siteleri bu işlemler için kullanabilirsiniz. Fikirleriniz, önerileriniz ve sorularınız için sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İğne oyasını kimler kullanır? İğne oyasını özellikle gelinler, genç kızlar ve anneler yazma ve tülbent ürünleri kullanmaktadırlar. Bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında iğne oyası gelmektedir.

Eskiden tığ oyası popüler iken şimdilerde iğne oyası modası günden güne yaygınlaştı. İğne oyası modellerinin kullanım alanı oldukça geniştir. Bebeklerde yüz örtüsü modeli iğne oyasından yapılmaktadır. Artık modeller eskisi gibi komşudan komşuya gösterilmek yerine internet üzerinden yapılması işlenmesi ürünleri hepsi görülmektedir. Böylece ulaşımın kolaylığı ile birlikte yeni modeller gün yüzüne çıkmaktadır.

Yeni iğne oyası modelleri 2017

Makalemizde paylaşmış olduğumuz iğne oyası örneklerinin devamını resim galerimizden daha pratik bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz görseli telefonunuza veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Gelin çeyizi ile belli olur. Gelin getirmiş olduğu çeyizlik bohçalar bir odaya serilir ve arkadaşları, akrabaları veya komşuları tarafından tek tek incelenir. Genç kızların çeyizlik olarak sakladığı havlular, vitrin içi modelleri, sehpalar örtüleri, masa örtüsü ve tepsi örtüsü gibi sıralayabiliriz. Bu tip modeller değişik bir hava katar. Erkekler tarafından pek hoşnut karşılanmasında bayanlar arasında çok popüler bir uygulamadır. Yıllar sonra bile konuşulacak bir sistem diyebiliriz. İğne oyası yazmaları takıldığı zaman şıklığı ve zarafeti ile yılların vazgeçiremediği ürünler arasındadır.

İğne oyası 2017 video

Günümüz iğne oyası modellerine dair ipuçları konumuzdan inceleyebilirsiniz. Peki, iğne oyası modeli nasıl yapılır? Bayanlar arasında sürekli model verme, kendi modelini başka birine tavsiye etme veya başka bir yerden model beğenip kendine aynı tipik modeli uygulama vardır. Bu sistem ile iğne oyası yazma modelleri ücretle yapılıp satılmaktadır. Böylece aile bütçesine katkı sağlanmaktadır. Bayanların en çok sevdiği modelleri sizler için konumuzda hazırladık. Burada ki beğendiğiniz modelleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Bu makalemizi incelediyseniz en çok ziyaret edilen konularımızdan birisi olan iğne oyası havlu kenarı modelleri 2017 başlıklı konumuza da göz atabilir yeni modellerimizle tanışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir