İğne oyalarım

En son yapmış olduğumuz iğne oyalarımızı en şık halleriyle bu konu altında paylaşıyoruz 2016 yılında en popüler ve en çok beğenilen iğne oyası modelleri arasında ilk sıralardan yerini alabilecek örneklerden oluşan bir katalog hazırladık incelemek için acele ediniz (:

iğne oyası (8)

İğne oyası ile yapılabilecek yaratıcı fikirler sloganıyla hazırladığımız örnekleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Kullanıcılarımızdan gelen oya örnekleri de zaman zaman paylaşıyoruz Türkiye’nin tüm iğne oyası sever hanımlarını tek çatı altında toplamak için çalışıyoruz destekleriniz sayesinde hedefimize her geçen gün biraz daha yaklaşıyoruz. Gelecek nesilleri iğne oyasıyla tanıştırmak ve iğne oyası ile neler yapabilecekleri hakkında bilgi vermek için sürekli yenir fikirler ve yeni örnekler paylaşmaya gayret gösteriyoruz. Bu makalede iğne oyası havlu, yazma benzeri tasarımları paylaştık;

Yeni iğne oyası örnekleri

Yaklaşık 1 yıldır iğne oyası alanında yapmış olduğumuz çalışmalar herkes tarafından çok beğenilmekte ve gördüğümüz kadarıyla her genç kızın el örgüsüyle yapılmış süslemelere ihtiyaç duymaktadır. Artık el örgülerinin yerini makineler almış hanımlar boş vakitlerini tablet, bilgisayar veya telefonlarla zaman geçirmektedir. Bu algıyı ortadan kaldırmak için yapmış olduğumuz çalışmalar kapsamında iğne oyasının ne kadar eğlenceli bir hobi olduğunu aynı zaman da telefonla uğraşmak yerine oya yaparak para kazanılabileceğiniz yada kendi ihtiyaçlarınıza göre modeller yapabileceğinizi sizlere göstermek fikirler paylaşmak özellikle gelecek nesillere bu işi aktarmak hedefiyle ilerlemeye devam edeceğiniz bizlere destek olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi veya içeriklerimizden beğendiğiniz örnekleri sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmanızı rica ediyoruz.

Yeni oya örnekleri video

One thought on “İğne oyalarım

  1. Would you be interested in advertising that charges less than $50 monthly and sends hundreds of people who are ready to buy directly to your website? Send a reply to: jack5886tur@gmail.com to get more info.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir