İğne oyası çiçek örnekleri

İğne oyası çiçek örneklerimizi dileğiniz bir eşya veya kumaş üzerine uygulayabilirsiniz. Her türlü süslemeye uygun olabilecek modeller için lütfen resim galerimizi inceleyeniz.

Doğal hayatta gördüğünüz her hangi bir çiçeğin aynısını iğne oyası ile yapmak istermisiniz ben genelde çiçek örneklerini yazma kenarlarına uyguluyorum ama bu örnekleri sizin zevkinize göre dilediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.  Oldukça şık ve güzel örneklerden oluşan resim galerimizi paylaştık sizlerden beğeneceğini düşünüyoruz evinize gelen her misafir tarafından beğenilebilecek en güzel örneklerimizden bazılarını paylaştık dün daha farklı iğne oyası çiçek modelleri paylaşmıştık web sitemizi sık sık ziyaret ederek her gün yeni bir yaratıcı örneklerle tanışabilirsiniz. Resim galerimizde yer alan örnekler arasından beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. Gelenek ve göreneklerimizi tarihimizi yeni nesillere aktarmak farkındalık oluşturmak ve el emeklerini görmezden gelmemek için bizlere destek olmanızı rica ederiz.

İğne oyası çiçekler 2016

Resim galerimizde bulunan bir çok örneğin tasarım tarafımıza aittir siz değerli kullanıcılarımız tarafından yapılmış olupta bizlere iletilen örneklerede yer vermeye çalışıyoruz. İddalı bulduğunuz örnekleri facebook hesabımızdan bizlere ileterek web sitemizde yayınlattırabilirsiniz.

İğne oyası çiçekler

İğne oyası çiçek örnekleri video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir