Editör 28 Aralık 2015 İğne Oyası

Yeni yılın modasını belirleyecek türden en güzel iğne oyası örneklerini sizlerle paylaşacağız. İğne oyası en son modeller başlıklı makalemizden yeni modellerimizi inceleyebilirsiniz. Makalemizde paylaştığımız modeller bir çok kişi tarafından tarafımıza gönderilen veya tarafımızca seçilen örneklerden oluşmaktadır. Çoğunlukla ekibimizin yapmış olduğumuz örnekleri paylaşıyoruz. Ancak bazı marifetli hanımlar tarafından yapılan ve beğenilen örnekleri de daha fazla kitleye […]

Yeni yılın modasını belirleyecek türden en güzel iğne oyası örneklerini sizlerle paylaşacağız. İğne oyası en son modeller başlıklı makalemizden yeni modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Makalemizde paylaştığımız modeller bir çok kişi tarafından tarafımıza gönderilen veya tarafımızca seçilen örneklerden oluşmaktadır. Çoğunlukla ekibimizin yapmış olduğumuz örnekleri paylaşıyoruz. Ancak bazı marifetli hanımlar tarafından yapılan ve beğenilen örnekleri de daha fazla kitleye ulaştırmak için paylaşıyoruz. İğne oyasını gelecek nesillere taşımak, gelenek ve göreneklerimizi öğretmek ve örgü sever hanımlara yardımda bulunmak amacıyla bu kampanyamızı sürdürmekteyiz.

En son iğne oyası modelleriResimde gördüğünüz gibi olduça hoş ve uyumlu renklerden seçilmiş, herkesin dikkatini çekebilecek örneklerden oluşan resim galerimizi incelemeden örgünüze başlamayınınız. İğne oyası yapacak hanımların tüm fikirlerini değiştirecek onlara yeni fikirler sunacak yeni örneklerimizi beğenmeniz dilerğiyle diyor ve yeni örneklerimizi paylaşmaya devam ediyoruz.

iğne oyası 2016

İğne oyası örnekleri (resim galeri)

Galerimizde 54 adet iğne oyası örneği bulunmaktadır. Örnekleri sizlerde sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak modellerimizi daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz. Bizlere destek olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

İğne oyası örnekleri 2016 (video)

Yazar :

Evde yapılabilecek yaratıcı fikirlerin yer aldığı blog sitemize hoş geldiniz !

YORUMLAR

  1. Feride

    5 sene ago  

    Örnekler çok güzel teşekkürler. Facebook hesabınızdan sürekli takip ediyorum sizi.