İğne oyası en yeni modeller

İğne oyası sanatını gelecek nesillere hep beraber taşıyalım, herkes iğne oyası modelini kendi yapsın geleneklerimiz devam etsin diyen hobi sever hanımlar için bugünde bir birinden güzel örnekler paylaşacağız.

Kendi örneklerimiz ve ziyaretçilerimiz tarafından bizlere gönderilen örnekleri inceleyerek kendi tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Sizlerde bizlere destek olmak için modellerinizi facebook sayfamızdan bizlere gönderebilir veya örneklerimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

iğne oyası 2016

Asırların eskimeyen elişi sanatı iğne oyası ile yapılacak bilecek yaratıcı fikirleri en güncel halleriyle paylaşmaya devam ediyoruz. Web sitemizde paylaşılan örnekleri aynı zamanda twitter, face, instagram, youtube, google plus, pinterest ve benzeri sosyal ağlardan da paylaşıyoruz yeni örnekleri kaçırmamak için hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

iğne oyası modelleri (3)

Yakın zamanda iğne oyası ile ilgili çeşitli etkinlik, yarışma ve çekilişler düzenleyeceğiz bizleri takipte kalın. Bir önceki konumuzdaki iğne oyası örneklerimizi incelemek için Buraya tıklayınız.

İğne Oyası Sanatı

İğne oyası yapımı hakkında bilgi sahibi olmayan veya henüz acemi olanlar için yakın zamanda eğitim videoları paylaşılacaktır örneği haftada 50 model paylaşmak yerine 5 model paylaşıp bu modellerin nasıl yapıldığını açıklayan videolar paylaşacağız inşallah… Bizleri takipte kalın.

One thought on “İğne oyası en yeni modeller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir