İğne oyası havlu kenarları

İğne oyası havlu kenarı modelleri arayanlar için yeni bir resim galeri hazırladık, aradığınız iğne oyası havlu örneklerini bu makalemizde bulabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük iğne oyası arşivine sahip web sitemize yeni örneklerimizi ekledik. Bugün sizler için havlu kenarlarına uygulanabilecek iğne oyası modellerini paylaştık. Modellerimiz birçoğu takipçilerimizden gelen örneklerden oluşmaktadır. Genellikle kendi örneklerimizi paylaşmaya özen gösteriyoruz ancak bazen takipçilerimizden gelen bazen de sosyal medyada çok beğeni alan modellere yer vermeye çalışmaktayız. Amacımız oyaları tek başlık altında tek sitede buluşturmak ve hanımlarımıza geniş bir iğne oyası arşivi sunmaktır.

İğne oyası hakkında merak ettikleriniz, sizlere fikir verebilecek binlerce örnek ve öneri için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

İğne oyası havlu kenarı modelleri

Havlular günümüzde gerek ev süslemesi gerek çeyizler için vazgeçilmezdir. Havlusu olan ve havlu kenarına nasıl bir iğne oyası süslemesi yapmalıyım diyenler için hazırlamış olduğumuz örnekleri inceleyebilirsiniz.

Sizleri daha fazla bunaltmadan resim galerimizde baş başa bırakıyoruz. Öneri, görüşlerinizi bizlerle yorum olarak paylaşmayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir