İğne oyası havlu modelleri

İğne oyası sevdalıları için iğne oyası havlu modelleri çok sevilen ve en çok evde aksesuar olarak kullanılan bir örgü modelidir. Mutfağımızda, banyolarımızda, banyo kapılarında süs olarak kullanılmaktadır.

İğne oyası havlu örgüleri bayanlar için hobi haline gelmiş ve aynı zamanda güzel vakit geçirmek için yapılabilecek eğlenceli bir örgü çeşitidir. Havluların dantelli ve nakışlı olan modelleride bulunmaktadır. Her bayanın göz zevkine hitap eden iğne oyası havlu modelleri zenginleştirilmek amaçlı tığ ile veya pul ile süslenebilir.

İğne oyası havlu (1)

Süslemeli havlular genelde kapı üzerlerine asılarak süs olarak kullanılır pul süslemeli havlular banyolardada kullanılabilir ama pullar insan derisine zarar verdiğinden dolayı sadece dantel modelli olan havlular banyolarda kullanılmaktadır.

İğne oyası havlu (2)

Aynı modeller mutfak içinde geçerlidir mutfakta el kurulmak için kullanılan havlularda yine yumuşak ve sade dantelli havlular tercih edilmektedir.

Havlu modellerimizi galerimizde bulunan örneklerden inceleyebilirsiniz.

iğne oyası havluları (1)

Özellikle genç hanımlar tarafından en çok ilgiyi gören modellerimizi paylaşıyoruz genç hanımların çeyizlerinde olmazsa olmazlardandır iğne oyası havlu modelleri.

İğne oyası havlu örnekleri video

İğne oyası havlu kenarı modellerimizi slayt şeklindede videomuzdan izleyebilirsiniz.

One thought on “İğne oyası havlu modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir