İğne oyası kolye modelleri

İğne oyası çeşitli süslemeler ve iğne oyası kolay modelleri hakkında hazırlamış olduğumuz örnek modelleri paylaşacağız.

İğne oyası ile adam çizerim diyen profesyonel bayanlar bayanları zorlayacak bazı örnekleri paylaşacağım bu sayede iğne oyası ile yapabileceğiniz bir çok süslemeler ve takılar hakkında bilgiler öğrenmiş olacaksınız.

iğne oyası kolye 2016

Her gün farklı modeller ve el işi örnekleriyle bayanlar için kaliteli içerikler hazırlamaya, yayınlama çalışıyoruz vakit buldukça artık örneklerini yapılışlarını görseller ve videolarla destekleyerek Nasıl Yapılır TV kategorimizde çeşitli bilgiler paylaşacağız.

iğne oyası kolye 2016

Bugün özellikle iğne oyası ile yapılmış takılardan bahsedeceğim sizler için bir birinden güzel örnekleri belirledik umarız beğenirsiniz.

Hediye olarakta verebileceğiniz veya günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz hatta vaz geçemediğiniz sizler için en değerli takılar arasında yer alabilecek iğne oyası kolyelerden bazıları;

İğne oyası ile ne tür takılır yapılabilir?

En popüler el işi çeşitlerinden birisi olan iğne oyası ile bir birinden güzel takı koleksiyonları oluşturabilirsiniz küpeler, kolyeler, bileklikler, tokalar, taç ve benzeri bir çok çeşit takı tasarımı yapabilirsiniz istediğiniz renk ve modeli kolayca yapabilirsiniz.

İğne oyası kolye (1)Görselde gördüğünüz gibi iğne oyası ile resim bile çizebilirsiniz tabiki biraz ustalık isteyen bir iş diyebiliriz. Resimde gördüğünüz karakalem ve iğne oyası çalışması aslında görüldüğü kadar zor bir tasarım değil renk renk çiçekler oluşturulup çizimin üzerine yerleştirilmiş, sizlerde benzer bir çalışma yaparak evinize güzel bir tablo oluşturabilirsiniz. Kara kalem çizimleri yapan ressamlara kendi resminizi veya çocuğunuzun resmini çizdirin iğne oyası ile süsleyin bu sayede kendi fikirlerinizi ve kendi yeteneklerinizi simgeleyen bir tabloya sahip olabilirsiniz. Takı takmayı seven hanımların ilgisini çekebilecek güzellikte, her gün altın veya gümüş takmaktan sıkılan ve farklı farklı takılar kullanmak isteyenler için ideal bir seçim olacak hem herkesin bütçesine uygun takılar oluşturabilirsiniz. Bazı elbiselere takı uydurmak oldukça zordur iğne oyası sanatı ile zorlukları dert etmenize gerek yok elbise renginize göre iplik alarak uyumlu bir küpe veya kolye ve benzeri takılarınızı oluşturarak her türlü kombine uyumlu takılara sahip olabilirsiniz. Modelleri inceledikten sonra kafanızda mutlaka farklı tasarımlar, düşünceler oluşacaktır eğer sizde iğne oyası ile takı yapmaya karar verdiyseniz yapmış olduğunuz modellerin görsellerini bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz bizlere katkı sağlamak istiyorsanız beğendiğiniz örnekleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

İğne oyası takı modelleri video

Resim galerimizdeki kolye modellerini videomuzdan da inceleyebilirsiniz. Daha fazlası için “iğne oyası” kategorimizi ziyaret ediniz.

İğne oyalarının her alanda karşımıza çıkıyor olması, iğne oyalarına gösterilen ilginin son derece fazla olduğu düşüncesini akıllara getirmekte ve bununla beraber gelişen iğne oyası sektörüne her gün bir yenisi daha eklenmektedir. Bayanların dış görünüşlerine verdikleri önemin oldukça fazla olması, iğne oyalarını takılar içinde de kendini göstermesine zemin hazırlamıştır. Modelleri ile kendinden oldukça söz ettiren iğne oyası kolyeler

iğne oyası kolye

genellikle süsüne ve giyimine düşkün bayanların ilgi odağı haline gelmiştir. Görünüş olarak son derece nostaljik bir havayı bünyesinde barındıran iğne oyası kolyeler üzerlerindeki motifler ile de bizleri eski zamanlara götürebilme özelliğine sahipler. Eskilerden beri el işine ilgisi olan bayanların gözdesi iğne oyalarının kolyelere kadar yansımış olması, el emeklerinin hayatımızda oldukça büyük yer edindiğinin habercisi olmaktadır. Taşlı kolyelerden ziyade el emeği iğne oyası kolyeleri kullanmaktan zevk alan bayanların, el emeklerine verdikleri değerin son derece fazla olması bu sektörün gelişmesini beraberinde getirmiştir. Görünüşü oldukça şık ve kullanışı da bir o kadar güzel olan iğne oyası kolye modelleri sayı bakımından oldukça fazladır. Çeşitliliği bayanların zevk ve istekleri doğrultusunda artış göstermiş olan iğne oyaları zincirlerinden ziyade üzerlerine eklenen başta çiçek detayları olmak üzere çeşitli motiflere hareketlendirilmektedir. Çiçek modellerinin yapraklar ile süslendiği durumlarda kolyeler oldukça şık bir görümün kazanmakta aynı zamanda herkesin de dikkatini çekecektir. Renklerin modelleri ile uyumlu olmasının son derece önemli olduğu iğne oyası kolyelerde unutulmaması gereken kuralların başında renklerin modellerle can bulması yer almaktadır. Canlı renklerin daha çok yaz aylarında kullanıldığı iğne oyası kolye çeşitleri şimdilerde bayanların gözdesi konumunda yer alıyor. Sizler de en çok beğenilen iğne oyası modellerli ile buluşmak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu belirtmekte fayda var.

3 thoughts on “İğne oyası kolye modelleri

  1. İğne oyası çok eğlenceli ben para kazanmak için yapıyorum bu işlerden anlayanlara tavsiye ederim güzel gelir kaynağı oluyor bir tuhafiye ile anlaşın alanlar oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir