İğne oyası modelleri facebook

El becerileri gelişmiş her biri birbirinden güzel tasarımlar oluşturan hanımlar tarafından yapılmış iğne oyası örneklerini paylaşacağız. Facebook‘ta en çok paylaşılan iğne oyası örneklerinden bazılarını bu başlık altında paylaştık biz beğendik umarız sizlerde beğenirsiniz..

Hep arka planda kalan ama aslında el becerileriyle hepimizin ve bir çok sanatçının üstünde olan gizli yetenekleri ortaya çıkartmak için sosyal medya hesaplarında en çok paylaşılan iğne oyası örneklerini araştırdık ve ilk part olarak bir kaç örnek yayınlamaya karar verdik bu makaledeki örneklerin tamamı alıntı olup, yapan hanımları tebrik ediyoruz.

iğne oyası görseller

Resimlerden de göreceğiniz gibi bazı örnekler oldukça zor şartlarda yapılmış belki günlerce belki de aylarca uğraşılmış örnekler de var bu tür örnekleri yapanlar genelde ekip olarak çalışmaktadır bunları yapanlarda büyük ihtimal ekip olarak yapılmış örneklerdir. Bu makalede yayınladığımız örnekler tamamen tanıtım, bilgi ve fikir amaçlıdır. Her hangi bir satış işlemi yapılmamaktadır.

Facebook’tan alntı iğne oyası örnekleri

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleir takip eden ve bizlere örnek gönderen tüm kullanıcılarımıza teşekkür ediyoruz. Hep birlikte iğne oyasını gelecek nesillere taşıyalım sloganıyla aktif bir web sitesi olmaya desteklerinizle devam edeceğiz.

Galerimizdeki örneklerin slayt gösterisi video;

One thought on “İğne oyası modelleri facebook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir