İğne oyası modelleri (Yeni)

Yeni yapmış olduğumuz iğne oyası modellerini taipçilerimizle paylaştık aynı modelleri sosyal medya hesaplarımızdan da paylaşacağız. Bu başlık altında tüm yeni iğne oyası örneklerimize ulaşabilirsiniz.

İğne oyası yapımı gerçekten emek gerektiren ve bitimindeki göz alıcılığıyla bayanları büyüleyen el işleri arasında karşımıza çıkıyor. İğne oyası denildiğinde akılımıza ilk olarak yazma kenarlarının süslenmesinde kullanılan modeller gelmektedir.

Yeni iğne oyası örnekleri

iğne oyası (35)

İğne oyası bilenlerin sayısı gün geçtikçe artmakta ve iğne oyası öğrenmek isteyenler teknolojiden de faydalanmaya çalışmaktadır. İğne oyası düzgün yapılığı takdirde göz alıcı olacak ve iğne oyasının yapımı hakkında bilmeniz gereken bütün detaylar değerli hocalarımız tarafında sizlerle paylaşılacaktır.

iğne oyası (39)

İğne oyasında bu sene en çok tercih edilen renkler canlılığı dikkat çeken mor ve tonları olacağa benziyor. Bunun yanında yaz ayarlını kapımız çalmasıyla iğne oyası yazma modelleri yazın canlılığında hareketleniyor.

Yeni iğne oyası örnekleri (resim galeri)

Canlı renk tonlarını içinde barındıran yazmalara en uygun hangi modelin gideceği konusunda da sizler ile paylaşacağımız ipuçlarını kaçırmayın. İğne oyası adına her bayanın bilmesi gereken bazı detaylar vardır. Bu detayların tek başına öğrenilmesi için uzun yılları içinde barındıran deneyimlerin olması gerekecektir. İğne oyası yazma modellerinin yapımı hakkında sizleri bilgilendirecek deneyimli isimlerin sizler ile paylaşacağı püf noktaları kaçırmadığın takdirde kısa sürede birbirinden şık ve göz alıcı iğne oyaları ortaya çıkaracaksınız. İğne oyasını iğne oyası (73)yapımını zor olduğu söylentilerini aldırış etmeden tüm kararlılığını ile bu işe kendinizi verdiğiniz takdirde yazmalarınızı birbirinden güzel iğne oyaları ile süsleyebilirisiniz. İğne oyası yazma modelleri en çok beğendiğiniz badem örneğini sizler ile paylaşacağız. Yazmalarınızı süslemek için iğne oyasını kullanmanız odlukça yerinde bir seçim olacaktır. İğne oyası hem öğrenilmesi kolay hem de bitiminde şıklığı ile sizleri büyülemeyi başaran el emekleri arasından karşımıza çıkıyor. İğne oyasını yapılışı ve iğne oyası hakkında bilmeniz gereken her şeyi siz değerli takipçilerimiz için bir araya topladık. İğne oyası yazma modellerinin yapımında da çeşitli boncuk ve buna benzer detayları kullandığınız takdirde daha göz alıcı sonuçlar elde edeceğinizi unutmayınız. İğne oyası ile süslediğiniz boncuklar yazmalarınıza ve doğal olarak da sizlere çok yakışacak. İğne oyası denildiğinde geniş bir model yelpazesi ile karşılaşmaktayız. Model çeşitliliğin bu denli fazla olması zor beğenen bayanların imdadına yetişir cinsten olmuş ve iğne oyası yenilikleri seven bayanların yüzünü güldürmeyi başarmıştır. İğne oyası bayanların hayal dünyaları ile genişlemiş ve yazmalarda çiçek motiflerinden tutunda incilere kadar bütün detaylar yazma kenarlarına yansıtılmıştır. İğne oyası öğrenek isteyenlerin iğne ve yazmalarını ellerine almana zamanı geldi. Sizlerde yazma kenarlarını birbirinde güzel iğne oyaları ile süslemek istiyorsanız biraz sonra sizler ile paylaşacağımız öğretici videomuzun sonunda yaptığını modeller karşısında hayret kalmaya hazır olun.

Yeni iğne oyası örnekleri video

İğne oyasını daha rahat öğrenin diye öğretici resimlerin yanında videoları da sizler için hazırladık. İğne oyası geçmişten günümüze bırakılan en değerli el işleri arasında karşımıza çıkıyor. Eskimeyen ve her zaman bayanlar tarafından beğenilerek yapılmaya devam edilen modelleri de sizler ile paylaşacağımız sitemizi takip etmekten vazgeçmeyin. İğne oyası denildiğinde aklına gelen, tanıdıklarınızda gördüğünüz ve istemeye çekindiğiniz bütün modelleri bir arada görecek ve yapılışı hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Bunun için tek yapmanız gereken iğne oyası yazma modelleri kategorimizi ziyaret etmektir. Bir önceki makalemizde iğne oyası havlu kenarı örneklerimizi paylaşmıştık.

2 thoughts on “İğne oyası modelleri (Yeni)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir