İğne oyası mutfak havlu kenarı modelleri

Mutfaklarınızda kullanabileceğiniz en güzel iğne oyası mutfak havlusu örnekleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz örnek modeller ve ip uclarını paylaşacağız.

İğne oyası havlu örnekleri

İğne oyası sevenler bayanlar olarak hazırlamış olduğumuz bazı örnekleri paylaşacağım galerimizde bulunan resimlerin tamamı kendi el yapımlarımdan oluşmaktadır. İnternette arayıpta bulamadığınız bazı örnekleri değerli ziyaretcilerimiz için paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam edeceğiz.

Havlu kenarı iğne oyası

Resimde gördüğünüz iğne oyası çilek havlu kenarı modelimiz bu model 2015 yılının en çok beğenilen modellerinden birtanesi satın almak isterseniz iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İki renkten oluşan modelimiz göründüğü kadar zor bir model değil sabırla ve özenle oyanıza başlarsanız kısa sürede istediğiniz seviyeye gelebilirsiniz.

Havlu ucu iğne oyası

Havlu modelinizi seçerken özenle seçmeniz gerekmektedir sadece iğne oyası ile göze hoş gelen bir havlu kenarı yapamazsınız çünkü havlunun üzerindeki desen ve renkleri bir insanın saçları gibidir göz alıcı bir iğne oyası havlu modeli için kalitelik iplik ve kaliteli havlu seçiniz.

Havlu kenarı örmek isteyen her bayan doğal olarak örnekler inceler ve bu örneklerden beğendiği bir modeli yapmaya başlar veya o örneklerden kendi kafasında bir tasarım  oluşturup iğne oyası örgüsüne başlar.

Havlu kenarı iğne oyası modellerimiz

Sizleri fikir sahibi yapabilecek örneklerimizi galerimizde paylaşıyoruz tabiki örnekler bunlarla sınırlı değil havlu modelleri kategorimizi inceleyerek daha farklı ve daha çok örneğe ulaşabilirsiniz.

İğne oyaları gerek gösterişli olması gerekse şık ve zarif görünmesi dolayısıyla bayanların her zaman dikkatini çeken el işleri arasında yer almıştır. El örgüsünden hoşlanan bayanlar beş çaylarında toplandıklarında konuşacakları örgü konularının başında hiç şüphesizi iğne oyası ailesine yanı katılan modeller yer alacaktır. Sevdikleriniz için güzel bir hediye olabileceğini düşündüğünüz iğne oyası havlu kenarı modelleri günlük hayatınızı da süsleyerek kullanışlı bir el örgüsü olarak kaşımıza çıkıyor. Bayanlar mutfaklarına son derece özen göstermekte ve bununla birlikte mutfakta kullanılan havluların da son derece özenli olmasına dikkat etmektedir. Yapılan araştırmamlar doğrultusunda bayanların evlerinde en çok dikkat ettikleri bölümü mutfak oldukları saptanmış ve mutfağın şıklığına önem verene bayanların fazla olması iğne oyalarının mutfaklara kadar yer edinmiş olmasını beraberinde getirmiştir. İğne oyaları yapımında son derece titizlik gerektiren el işlerinin başında yer alıyor. İnce ve zarif olmasının getirdiği iğne oyası mutfak havlularıbir sonuç olarak iğne oyları yapılan en ufak hatayı bile gözler önüne serecektir. İşte bu noktada iğne oyası mutfak havlu kenarı yapma düşüncesindeyseniz el işçiliğinizin son derece profesyonel olması gerekmektedir. Peki, bu mükemmellik nasıl kazanılacak sorusunun cevabına bakıldığında elbette ki bu işin erbaplarından öğrenilmesinin son derece önemli olduğu göze çarpmaktadır.

İğne oyasının yapımı hakkında gerekli olan püf noktaları bildiğiniz sürece son derece başarılı ve mükemmel iğne oyası mutfak havlu kenarları ortaya çıkararak yakınlarınızın dudağını uçuklatabilirsiniz. Bu nasıl mı olacak? İşte bu ve buna benzer soruların cevabının bulabileceğiniz sitemizin sizler için son derece faydalı olabileceğiniz düşünmekteyiz. İğne oyası havlu kenarlarında daha çok karşımıza çıkan modellerin küçük ve şık olması sizlerden gelen geri bildirimler doğrultusunda hazırlamış olduğumuz özgün modellerimiz ile bir an önce buluşmanız iğne oyası deneyimleriniz adına son derece faydalı olacaktır. İğne oyansa yeni başlamış ve bu işin püf noktalarını öğrenerek kendini geliştirmek isteyen bayanlar içinde hazırlamış olduğumuz ilk adım sayfamızda iğne oyasını kademeli olarak öğrenecek ve kısa sürede ustalara kaş çıkaracak seviyeye geleceğinizden emin olabilirsiniz. İğne oyası hakkında hiçbir bilgim yok fakat bu yaşıma geldim ar tık nasıl öğrenirim diyorsanız daha bizimle tanışmadığınız belli oluyor demektir. İğne oyası geçmişten günümüze aktarında gelmiş değerlerinden olup püf noktaları öğretildiğinde son derece basit olan bir sanattır ve bunun sizlere öğretilmesi de geçmiş değerlerimizin korunması ardından bizlere verimleş görevler arasında baş gösteriyor. Siz yeter ki istekli olan iğne oyası mutfak havlu kenarlarının öğretilmesinin de bizim işimiz olduğunu unutmayın.

Dilerseniz havlu kenarı örneklerimizi videodan slayt olarak izleyebilirsiniz. Web sitemiz mobil uyumludur kullanıcılar için her türlü kolaylık düşünülmüştür.

Havlu kenarı iğne oyası örnekleri video

Yorum ve önerilerinizi bizlere bildirmekten çekinmeyin lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir