İğne oyası örnekleri 2015 resimleri

Yeni yılın yeni iğne oyaları adlı resim kataloğumuzda en farklı örnekleri bulabilirsiniz. Özenle hazırladığmız örneklerin resimlerini bu makalemizde yayınlayacağız.

İğne oyası sevdalıları, oya seven kadınların hayranlıkla inceleyeceği iğne oyası modellerimiz kendi el yapımlarımızdan oluşmaktadır. İğne oyası gün geçtikce herkes tarafından sevilen bir hobi haline geldi örnekleri ile herkesin ilgisini çekmektedir.

İğne oyası modelleri (41)

Oya öğrenmek isteyen hanımlar için ücretsiz kurslar bulunmakta ve ev hanımlarına iş imkanı sunulmaktadır. Büyükşehirlerde yaşayanlar bu kurslara katılarak kısa sürede oya öğrenebilirler üstelik sertifika sahibi olabilirsiniz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden birisi olan İsmek tarafından örgü alanında kurslar düzenlenmektedir eğer İstanbul dışında yaşıyorsanız üzülmeyin çünkü bir çok belediyenin bu tür hizmetleri bulunmaktadır.

iğne oyası 2015

İğne oyası örmek isteyen hanımlara çeşitli fikirler sunarak onların işlerini kolaylaştırmak için hazırladığımız örnekler kendi el yapımlarımızdan oluşmaktadır.

iğne oyası 2015 resimler

Web sitemizde bulunan örnekleri bazı arkadaşlarımızın çeyizlerinde bulunan örneklerden oluşmaktadır. Sizlerinde özel tasarımlarınız var ise web sitemizde yayınlayabiliriz. Örnek göndermek için kategoriler bölümünden örnek gönder sekmesine tıklayınız. Facebook sayfamızdan bizlere örnek gönderebilirsiniz siz gönderin biz yayınlayalım.

İğne oyası örnekleri 2015

İğne oyası örnekleri 2015 video

İğne oyası örnekleri 2015 resimleri başlıklı konumuzda yer alan iğne oyası modellerimizi videomuzdan izleyebilirsiniz.

Diğer makalelerimizi inceledinizmi? Gelmiş geçmiş en büyük “İğne oyası Resim Arşivi” olmaya aday web sitemizi takip ederek yeni örnekler hakkında bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir