İğne oyası yazma kenarları örnek resimleri

İğne oyası örnek resimleri kapsamında hazırladığımız yazma kenarı örneklerimizi bu başlık altında inceleyebilirsiniz.

İğne oyası sevdalıları için her gün yeni fikirler ve yeni örnekler paylaşmaya devam ediyoruz bugünki konumuz yazma kenarı örnekleri hakkında çeşitli bilgiler ve görseller paylaşmak, iğne oyası ile yapabileceğiniz süslemeleri konu, konu ayırarak bilgiler ve fikirler paylaşmaya çalışıyoruz “Evde Yapılabilecek Yaratıcı Fikirler” sloganıyla çıktığımız bu yolda örgü seven hanımlar için en iyi hizmeti verdiğimize inanıyoruz.

yazma örnekleri iğne oyası (2)

Diğer web sitelerinden farkımız internette paylaşılan ürünleri değil kendi yaptığımız ürünleri paylaşmak, web sitemizin tasarımı ve her türlü cihaza uyumluluğuyla en iyi iğne oyası sitesi olmaya adayız. Bugün resim galerimizde iğne oyası ile örülmüş yazma örnekleri paylaştım modellerimizi incelerken keyif almanızı temenni ediyoruz. Yakın zaman içinde web sitemiz üzerinden iğne oyası satış – alış işlemleri için modül geliştiriyoruz verdiğimiz hizmetlere yeni bir uygulama eklemeyi hedefliyoruz bizlere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ederiz.

yazma örnekleri iğne oyası (1)

Diğer konularımda bahsettiğim gibi bizlere iğne oyası veya örgü modellerinizi gönderek bizlere katkı sağlayabilirsiniz veya beğendiğiniz modelleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere katkı sağlayabilirsiniz.

İğne oyası yazma kenarı örneklerimiz

Bugün sizler için bazı önerilerde buluncağım iğne oyası püf noktaları hakkında bir kaç ipucu vericem uygularsanız farkı göreceğiniz emin olabilirsiniz.

İğne oyası örgülerinde desene göre sertlik verilmek isteniyorsa at kılı, saç ve ince tel, işleme esnasında oya arasından yürütülür. İğne oyası bittikten sonra kitre, jelatin, yumurta akı veya şeker ile sertleştirilip şekil verilebilmektedir. Uygulama oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

İğne oyanızı yaparken şunlara dikkat etmenizi öneriyoruz;

– Oya için seçmiş olduğunuz ipliğin pürüzsüz ve bükümlü olması,
– Oyanız için yaptığınız ilmik büyülüklerinin aynı olması,
– Oyanız için yaptığınız ilmik düğümlerinin sıkı olması,
– İlmiklerin net olması oldukça önemli bir püf noktadır,
– Oyanın kirlenmemesi için kullanılacak kolanın temiz olması,
– İğne oyasının sağa ve sola gidip dönerek  yapılması,
– Yapıldığı tarafın iğne oyasının tersi olması,
– Naylon iplikle yapılan oyaların sıcak ütü ile ütülenmemesi önerilir.

İğne oyası yazma kenarı örneklerimiz video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir