İğne oyası yazma kenarları

İğne oyası sevdalısı hanımlar ve yeni başlayan genç kızlar için yapmış olduğumuz yazma kenarı örneklerimizi yeni bilgiler ve fikirler için incelemenizi tavsiye ediyoruz.

İğne oyası örgü işleriyle uğraşan hanımları mutlu edecek veya yeni bir yazma örneği yapma isteği oluşturacak örneklerimizi incelediniz incelemediyseniz daha ne bekliyorsunuz : ) bir önceki makalemizde iğne oyası çiçek örneklerini paylaşmıştık bu makalemizde de yazma kenarı modellerimizi paylaşıyoruz. Takipçilerimiz için her gün farklı örnekler üreterek en şık örnekleri paylaşmaya özen gösteriyoruz uzun süredir örnek paylaşımında bulunamadık biraz üşengeçlikten kaynaklandığını diye biliriz iğne oyası ören hanımlar bilir belli bir süre sonra sıkıcı olabiliyor ama bir o kadarda zevkli bir hobidir ve emeğinizin karşılığını karşılayan bir örgü türüdür.

yeni iğne oyası yazma örnekleri

İğne oyası ile yapılmış en şık yazma kenarı örneklerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin lider iğne oyası sitesi hatta resmi iğne oyası sitesi olan igneoyasi.org adresinden en kaliteli örneklere ulaşabilirsiniz.

İğne oyası yazma kenarı örnek resimler

Yazma kenarı video slayt gösterisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir