İğne oyası yazma modelleri 2016 facebook

Yazma kenarı örnekleri arşivimize eklemiş olduğumuz yeni iğne oyası modellerimizi bu makalemizde inceleyebilirsiniz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi 2016 yılında da en çok beğenilen iğne oyası modellerini belirlemek için şimdiden paylaşımda bulunuyoruz. Yeni yılın moda iğne oyası yazma modelleri arasından en güzellerini belirlemek için facebook sayfamızı kullanıyoruz en çok beğeni alan modelleri beğeni sayısına göre belirleyerek tek başlık altında topluyoruz.

Yazma oyası 2016

Yeni örneklerimiz geldikçe konuyu güncellemeye özen gösteriyoruz. Bugün bir kaç farklı örneği konuya ekledik sizlerde örneklerimizi veya konu linkimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

iğne oyası yazma 2016 (2)

El emeği göz nuru iğne oyası örneklerimizi incelerken iğne oyası yapmayı bilmiyorsanız bile mutlaka öğrenmek isteyeceksiniz.

İğne oyası modelleri (4)

El işi sanatına verilen değeri arttırmak makineleşmeye dur demek için iğne oyasını sevdirmek için sürekli en yeni örnekleri paylaşmaya özen göstermekteyiz. Bu makalemizde aradığınız örneği bulamadıysanız diğer konularımızı da incelemenizi tavsiye ediyoruz.

İğne oyası yazma örnekleri 2016 (facebook)

Modelleri incelemek ve tam ekran görüntüleyebilmek için galerimizdeki resimlerin üzerine tıklayınız.

Yazma kenarları süslemeleri için yapmış olduğumuz iğne oyası örneklerini her geçen gün geliştirerek yeni modelleri üretmeye çalışıyoruz. Kullanıcılarımız tarafından da tarafımıza gönderilen örnekler arasından elemeler yaparak oluşturmuş olduğumuz iğne oyası yazma galerilerimizi Türkiye’nin her bölgesinde bulunan marifetli bayanlara ulaştırıyoruz. Bizlere destek olmak ve örneklerimizi daha fazla kitleye ulaştırabilmemiz için modellerimiz sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanızı rica ediyoruz. Beğeniş olduğunuz örnekleri facebook hesabınızdan paylaşarak daha fazla hobi seven bayana ulaşabiliriz. İğne oyası unutulmaya yüz tutmuş bir geleneğimiz olduğunu düşünerek bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında da faydalı bir platform oluşturduğumuzu düşünüyoruz.

Bu makalede yer alan resimleri video olarakta izleyebilirsiniz. İğne oyası öğrenmek isteyenler “nasıl yapılır” adlı kategormizi inceleyebilirler.

İğne oyası yazma 2016 video

Güncelleme 13 Mart 2016

Merhaba arkadaşlar modellerimizi beğendiğiniz için ve verdiğiniz desteklerden dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Zaman buldukça yapmış olduğumuz örnekleri paylaşıyoruz bu konuya bugün bir kaç tane yeni yazma örneği ekledim, arada da ziyaretçilerimiz tarafından bizlere gönderilen örnekleri paylaşıyoruz. Konuyu güncel tutmaya en güzel örnekleri paylaşmaya gayret ediyorum sitemizi sık sık ziyaret ederek en yeni örneklerden haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir