iğne oyası yazma modelleri

Günümüzde sıklıkla kullanılan iğne oyası yazmalar hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız iğne oyası yazma modelleri, çeşitli resimler ve video ile fikirler paylaşacağız.

Hobi dünyanıza renk katacak canlı renklerden oluşan en yeni iğne oyası yazma modelleri resim galerimizi incelemeden örgünüze başlamamanızı tavsiye ederiz. İğne oyası çeşitli süslemeler yapmak için kullanılan bir sanat türüdür. Genelde bayanlar iğne oyasını kâr amaçlı yapmaktadırlar veya günlük yaşantısında kullandığı tülbentleri, mutfak takımlarını, ünite takımları, çarşaflarını ve benzeri ev eşyalarını süslemek için kullanılmaktadır.

İğne oyası modelleri (17)

Bugün yazma kenarı iğne oyası süslemeleri hakkında bilgiler paylaşacağız. Tülbentleriniz için çeşitli iğne oyası örneklerini bu makalemizde bulabilirsiniz ve yeni fikirler öğrenebilirsiniz hobi dünyanıza farklılık katmak için paylaşımlarımızı takip etmenizi öneririz.

Yazma iğne oyaları

Hobi olarak iğne oyası örgüleri veya çeşitli örgüleri tasarlayan bayanlar içinde çeşitli paylaşımlarda bulunuyoruz. Modellerimiz arasında sizlerinde bir modeli bulunsun istermisiniz eğer paylaşmak istediğiniz modeller var ise lütfen iletişim bölümünden bizlere meil atarak modellerinizi bizlere gönderin ve sizler adına yayınlayalım. Bize destek olmak için beğendiğiniz iğne oyası yazma modellerini veya herhangi bir paylaşımımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşınız.

Yazmalar için en yeni iğne oyası örnekleri (resimler)

Yazma iğne oyaları video

Patik bilgilerle iğne oyası

İğne oyası yaparken eğer kullandığınız kumaş yazma ise yazmada büyük deliklerin açılması için iğnenin küçük olmasına dikkat edilmesi gerekir.
İğnenin elinize batmaması açısından iğne ucunun ince olmasına mutlaka dikkat edilmesi gerekir.
İpi iğneye dolarken çift düğüm atılırsa oya hem daha dik durur hemde daha kolay şekil alır.
Makaralarınızı koyduğunuz çantanın içinde bir birine dolaşıp zarar görmemesi için kullandığınız kadar ip uzunluğunu belirledikten sonra makaranın üst tarafından geçirerek kesin.
Yaptığınız oyadan daha güzel sonuç alabilmek için düğümlerin sıkı ve sert olmasına mutlaka dikkat edilmesi gerekir. Düğümlerinizi sıkı ve ser atarsanız oyanız kolalı gibi durur.

One thought on “iğne oyası yazma modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir