İğne oyası yazma örnekleri (Yeni)

İğne oyası sanatıyla marifetli hanımlar tarafından yapılan en yeni ve en çok beğenilen iğne oyası yazma örneklerimizi keyifle inceleyebilir ve kendi modelleriniz için fikir sahibi olabilirsiniz.

Başta Türkiye olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde de yapılan bir sanat olan iğne oyası ile yapılmış yazma kenarı örneklerini resim galerimizden inceleyebilirsiniz.

iğne oyası yazma 2016 (1)

Evde boş zamanlarınızı değerlendirmek için tercih edebileceğiniz bir hobi olan iğne oyası ile aynı zamanda evinizin bütçesine de katkıda bulunabilirsiniz. Günümüzde facebook benzeri sosyal medya hesaplarında sıklıkla yapılan bir para kazanma yöntemidir. Oyalarınızı örerken kafanızda bir model oluşturamadıysanız web sitemizdeki örnekleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

İğne Oyası Yazma

Beğendiğiniz örnekleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Türkiye’de de bayanlar tarafından en çok ziyaret edilen iğne oyasının resmi web sitesi olmaya aday sitemizin tek amacı, bu sanatı gelecek nesillere taşımak, unutulmaya yüz tutmuş sanatları halkımıza sevdirmektir. Günümüzde her türlü el işi sanatı artık makineler tarafından yapılmaktadır. Asırlardır süren iğne oyasını unutturmamaya kararlıyız. Bizlere destek olan herkese teşekkür ederiz.

Yazma örnekleri video

2 thoughts on “İğne oyası yazma örnekleri (Yeni)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir