İğne oyası yazma örnekleri

İğne oyası ile örülmüş yazma modelleri örneklerimiz hobi dünyanıza renk katacak ve yeni fikirler edinmenizi sağlayacak iğne oyası yazma kenarı örnekleri resim koleksiyonumuz makalemizde yer almaktadır incelemenizi önemle tavsiye ederiz.

İğne oyaları bayanlar tarafından hobi olarak yapılan ve günlük yaşamımızda kullandığımız eşya, yazma, havlu ve benzeri eşyaları süslemek için yapılan bir el işi sanatıdır. Ördüğümüz örnek iğne oyası yazma kenarı modellerimizi sizlerle paylaşıyoruz yeni örneklere ulaşmak artık bir tık kadar yakınınızda. Dilediğiniz her yerden tabletten, mobilden, bilgisayarınızdan ve internet uyumlu televizyonlarınızdan modellerimizi inceleyenilirsiniz.

iğne oyaları yeni modeller

Teknolojinin gelişmesiyle beraber internet çağımızın en önemli buluşlarından birisi oldu hatta vaz geçilmez tutklularımız birisi haline geldi bizlere sağlamış olduğu faydalaları saymakla bitiremeyiz ancak biz bayanlar olarak hobi ve örgü modelleri alanımızda şüphesiz çok fazla yararını görmekteyiz herkesin bildiği gibi geçmiş dönemlerde, yıllarda bir iğne oyası örneği bulabilmek için komşularımızdan veya arkadaşlarımız bazende çevremizde bulunan tuhafiyelere giderek örnek modeller alırdık hatta bu örnekleri ücret karşılığında satmaktaydılar arık bunlara gerek kalmazan hem zamandan tasarruf sağlayarak hemde binlerce örneğe evimizden kolayca ulaşabiliyoruz.

Ev yapımı iğne oyası (3)

igneoyasi.org hobi blogu diğer web siteleri gibi sağdan soldan alıntı yaparak değil kendimizin ve kendi ekibimizin tasarlamış olduğu modelleri paylaşıyoruz. Böylece hobi seven bayanlara yeni fikirler edine bilmeleri ve daha kolay bir iğne oyası örmeleri açısından fayda sağlamış oluyorz.

İğne oyası yazma kenarı örnek resimler

iğne oyası yazma modelleri adlı resim galerimizi inceleyerek bir birinden güzel örneklerimiz hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Dilerseniz sizlerde örmüş olduğunuz örnekleri bizlere gönderebilirsiniz siz gönderin biz yayınlayalım ve böylece modelleriniz türkiyenin her yerinde bulunan binlerce hobi sever bayana ulaşmış olur. Sizinde bir katkınız olsun istiyorsanız bizlere destek olabilirsiniz.

İğne oyası yazma kenarı modelleri video

Bu makalemizde paylaşmış olduğumuz iğne oyası yazma kenarı örneklerimizi slayt olarak ta izleyebilirsiniz. Lütfen beğendiğiniz örnekleri facebook, twitter  ve benzeri sosyal medya araçlarında paylaşarak bizlere destek olun. Umarım blogumuzdaki modelleri nceleyerek keyif alırsınız herkese keyifli ve sağlıklı mutlu bir hayat dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir