İğne oyası yeni yazma modelleri

Ağır iğne oyası yazma örneği mi arıyorsunuz yeni veya basit, kolay modellere mi ihtiyacınız var? Türkiye’nin en büyük iğne oyası arşivine sahip web sitemizi inceleyerek istemediğiniz kadar fazla her çeşit iğne oyası modeline ulaşabilirsiniz. Üstelik örneklerimiz tamamen özgün, daha önce hiç bir web sitesinde veya sosyal medya hesabında paylaşılmamıştır. Üstelik beğendiğiniz iğne oyası modellerini bilgisayarınıza veya cep telefonunuza indirerek inceleyebilirsiniz.

igne-oyasi-yazma-2017-2

Son zamanların en popüler el işleri arsıdan karşımıza çıkan iğne oyaları gencinden yaşlısına her kesimden bayanın dikkatini çekmeyi başarmıştır. İğne oyası yazma modelleri yeni örnekleri ile sevenlerini bekliyor.

igne-oyasi-yazma-2017-1

İğne oyasının yapımı son derece dikkat gerektiren ve kimileri için de zor elişi sınıfında karşımıza çıkıyor. İğne oyası öğrenmek ve ustalara taş çıkaracak modellerin yapımı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizleri takip etmekten vazgeçmeyin. İğne oyasını yeni öğrenenlerin vazgeçilmez adresi deneyimli olanların ise sevilen adresi olmaktan gurur duymaktayız. İğne oyası yazma modelleri yeni eklenmiş örnekler ile yeniş bir yelpazeyi andırıyor. Her kesimden bayanın dikkatini çekebilecek göz alıcı modelleri sizler için bir araya getirdik.

İğne oyası yazma örnekleri (resim galeri)

İğne oyası yazma modellerinde bu yıl pastel renklere ağırlık verildi. 2017 yılına damgasını vuracak pastel renklerin eşsiz örnekler ile buluşması göz kamaştıracak el işlerinin oluşmasına zemin hazırlıyor. İğne oyası yazma modellerine ulaşılması artık daha kolay. Gelişen teknoloji iğne oyası severlere geniş model olanakları sunmaktadır. İğne oyası öğrenmek için kurs kurs gezmenize de hiç gerek yok. Deneyimli hocalarımız iğne oyasının püf noktalarını yakalamanızda sizlere yardımcı olacak. İğne oyası yapımı dikkat gerektirmektedir. Yapılan en küçük hatanın kendini igne-oyasi-yazma-modelleri-14göstereceği unutulmamalıdır. Bayanlar arasında odlukça değerli olan iğne oyası genç kızların çeyizini süsleyen asıl etmen olarak da karşımıza çıkıyor. Eski zamanların günümüze bıraktığı harika miraslardan biri olan iğne oyaları raflarda tozlanmak yerine sürekli yenileniyor. İğne oyası yazma modellerinin tarihine bakıldığında dededen toruna bir değer geçişi olduğu fark etmek zor olmasa gerek. İğne oyası yazma aşıkları bayanlar boş zamanlarını değerlendirerek bunu bir ticaret haline getirebilmektedir. İğne oyası yapan bayanların sevenler oranla daha az olması iğne oyası ticaretini başlatan asıl nedenler arasında karşımıza çıkıyor. Başlangıçta hobi niyetini aldığınız iğne oyalarınız zamanla ticarete dönüşebilir. İğne oyasını bir sanat olduğu unutulmamalı ve profesyonel kişilerden öğrenilmesine dikkat edilmelidir. İğne oyası yazma örnekleri içinden en çok beğendiğinizin üzerine tıklayarak modeli daha yakından inceleyebilir veya telefonunuza indirebilirsiniz. İğne oyası yapımında dikkat edilmesi gereken kuralları deneyimli hocalarımızdan dinlemek ve diğer iğne oyası severlerden bir sıfır önde başlamak için bizleri rakip etmekten asla vazgeçmeyin. Yazın enerjini içinizde hissedeceğiniz rengârenk yazmalarınızın kenarlarını birbirinden güzel iğne oyaları ile süslemenin tam zamanı. İğne oyası yazma örnekleri her tarza uyum sağlayabileceği gibi yapımı da odlukça basittir. Çeyiz hazırlığından olan genç kızlar birbirinden güzel ve renkli örneklerimize göz atmadan geçmeyin. Zor beğenen bayanları da düşünerek model çeşitliliğimizi arttırdığımızı belirtmek isteriz. İğne oyaları bizimle daha şık ev daha kolay…

İğne oyası yazma kenarı resimleri video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir