Editör 22 Mayıs 2016 Satılık Ürünler

Merhaba arkadaşlar sizlerden gelen talepler doğrultusunda iğne oyası ve punch işlemleriyle havlu veya benzeri ürünler üzerine işlemeler yapılır. Örnek olarak yapmış olduğum bir havluyu paylaşmış olduğum resimlerden inceleyebilirsiniz. Sipariş vermek için facebook hesabımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sevdiklerinize ona özel bir hediye göndermek isteyenler için ideal bir hediyedir. Diğer satılık örnekler için “Satılık Ürünler” kategorimizi inceleyebilirsiniz. […]

Merhaba arkadaşlar sizlerden gelen talepler doğrultusunda iğne oyası ve punch işlemleriyle havlu veya benzeri ürünler üzerine işlemeler yapılır. Örnek olarak yapmış olduğum bir havluyu paylaşmış olduğum resimlerden inceleyebilirsiniz. Sipariş vermek için facebook hesabımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sevdiklerinize ona özel bir hediye göndermek isteyenler için ideal bir hediyedir. Diğer satılık örnekler için “Satılık Ürünler” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

İstek üzerine satılık kişiye özel havlu işlemeleri

İstek üzerine yapmış olduğumuz havlu işlemelerinden sipariş vermek ve fiyat bilgilerini öğrenmek için facebook hesabımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.facebook.com/igne.oyasi.yazma/

Punch işlemesi havlu (1)

Punch işlemesi havlu (2)

Yazar :

Evde yapılabilecek yaratıcı fikirlerin yer aldığı blog sitemize hoş geldiniz !

YORUMLAR