Kurdele nakışı tesbih modelleri (Yeni)

Kurdele nakışı günümüzde el işi süslemelerinde kullanılan bir nakış çeşitidir. Bugün sizler için kurdele nakışı ile yapılmış tespih örnekleri paylaşacağız. Tespih örneklerimizi inceleyerek kurdele nakışı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

İğne oyası konseptiyle başladığımız bu yolda arada sırada diğer elişi modellerine de yer vermekteyiz. Bugün değerli ziyaretçilerimiz için kurdele nakışı tespih modellerimizi paylaşacağız. Çok dikkat çeken ve beğenilen kurdele nakışı tespih örnekleri kendi çekimlerimizden oluşmaktadır. Modellerin yapımı hakkında çok fazla bilgi paylaşamıyor olsak ta amacımız tüm elişi örneklerini Türkiye’nin köşesine ulaştırıp değerli hanımlarımıza yardımcı olmaktır.

Sizlerde örneklerinizi bizlere sosyal medya hesaplarınızdan gönderebilir web sitemizde paylaşmamızı isteyebilirsiniz. Bu sayede örnekleriniz binlerce insana ulaşmış olur. Kurdele nakışı tespih örneklerimizi sürekli güncel tutmaya çalışacağız ve yeni modeller gelince yine bu başlık altından sizlerle paylaşacağız. Bizleri takip etmeye devam ediniz.

Kurdele nakışı tespih örnekleri

Kurdele nakışı tespih fiyatları

El yapımı kurdele nakışı tespih fiyatları kişiden kişiyen değişmekte olup, ortalama piyasada 60 – 70 Tl’den satılmaktadır. Ancak satın alacağınız tespihin örneğinin el yapımı olduğuna çok dikkat etmelisiniz çünkü son zamanlarda piyasada el yapımı gibi gözüken ve zorlukla ayırt edilen nakışlar bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir