Lif modelleri

Örgü lif modelleri başlıklı makalemizde bugün en güzel örnekleri sizler için seçtik ve internette bulunmayan en yeni örnekleri paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz.

Bugünki yazımızda lif modelleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz en çok beğenilen örnekleri paylaşacağız. Örneğin internet ortamında en çok aranan gelin damat lif modelleri, çiçek desenli lifler gibi onlarca örneklerden oluşan nbir galeri hazırladık ve çektiğimiz modellerin tamamı kendimize ait tasarımlardır.

Yeni yılda yeni modellerle tanışmaya ne dersiniz genelde hobi sitelerinde aynı örnekler bulunmaktadır biz farklılık yaratmak için kendi örgülerimizin fotoğraflarını seçtik ve paylaşacağız umarım beğenirsiniz.

Siyah beyaz lif modeli

Lif örmek için gerekli malzemeler nelerdir?

Lif örgünüze başlamadan önce nasıl bir model öreceğinize karar veriniz ve modelinize uygun kalınlık ve renkte iplik alınız gerekli malzemeler aşağıdaki gibidir.

1) Lif tığı     2)Lif ipi

Malezemelerinizi hazırlamadan önce resim galerimizde bulunan lif örneklerini inceleyiniz beğendiğiniz bir örneğe göre iplik alınız modelleri beğenip renk seçimimizi beğenmediyseniz kendiniz belirlediğiniz bir renkte iplik alarak örgünüze başlayabilirsiniz.

Dul kadın lif modeli

Lif Örnekleri Resimler

İnternette bulunmayan kendi çekimlerimizden oluşan lif örnekleri resim galerimizi incelemek istermisiniz?

Örnek resimlerin üzerine tıklayarak dilediğiniz boyutta görüntüleyebilirsiniz.

Lif modellerimizi video slayt şeklindede izleyebilirsiniz.

Lif modelleri video

Bir önceki makalemizde iğne oyası modelleri hakkında bilgiler vermiştik ve örnekler paylaşmıştık incelemek istermisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir