Editör 17 Mart 2015 Patik Modelleri

El örgüsü bebek patik örnekleri ile tekrar karşınızdayız. İhtiyaç duyduğunuz en güzel bebek patik modelleri ile yeni fikirler edinerek örgünüze başlamanız için resim galerimizi inceleyiniz. Bebek patiği örmek için gerekli olan malzemelerimiz yün, şiş, tığ ve belirlediğiniz iplik ile örgümüze başlayabiliriz. Öncelikle bebek patiklerinde özellikle dikkat etmeniz gereken ipliklerin yumuşak olmasıdır çünkü bebeklerin derileri yetişkin […]

El örgüsü bebek patik örnekleri ile tekrar karşınızdayız. İhtiyaç duyduğunuz en güzel bebek patik modelleri ile yeni fikirler edinerek örgünüze başlamanız için resim galerimizi inceleyiniz.

Bebek patiği örmek için gerekli olan malzemelerimiz yün, şiş, tığ ve belirlediğiniz iplik ile örgümüze başlayabiliriz. Öncelikle bebek patiklerinde özellikle dikkat etmeniz gereken ipliklerin yumuşak olmasıdır çünkü bebeklerin derileri yetişkin bir kişiye göre daha hassas deriye sahip olmaları nedeniyle çocuğunuzun sağlığı açısından yumuşak dokulu iplikler kullanınız.

Örgü bebek patik modelleri

Örgü bebek patik modelleri

Örmüş olduğunuz patikleri bebeklerinize giydirmeden önce mutlaka yıkayınız. Hobi sever bayanlar için her geçen gün farklı örnekler paylaşıyoruz paylaştığımız örnekleri resim galerimizde detaylı olarak inceleyebilirsiz.

Örgü bebek patik modelleri

Sizler için her türlü kolaylığı sağlamak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz örneğin fark ettiyseniz diğer konularımızda da gördüğünüz gibi örgü modelleri hakkında veya iğne oyası ve benzeri el sanatları örneklerini hem resim galeri hemde video formatında yayınlıyoruz bunun nedeni ise sizlere kolaylık sağlamak web sitemiz mobil, tablet ve her tür işletim sistemine otomatik olarak uyum sağlar. Patik görselleri galerimizdeki örnekleri dilerseniz tam ekran olarakta görüntüleyebilirsiniz.

Bebek patik örnekleri

Örgü seven bayanlar tarafından örülmüş en güzel bebek patik örneklerinizi sizler için seçtik sizlerinde beğenmesi dileğiyle…

Yazar :

Evde yapılabilecek yaratıcı fikirlerin yer aldığı blog sitemize hoş geldiniz !

YORUMLAR