Örgü patik modelleri

Yeni el örgüsü patik modelleri hakkında hazırladığımız makalede onlarca patik örnekleri resimler, açıklamalar, videolar ve bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Örgü ip ucları: Bebek patiği örerken taban kısmını haraşo yaparak patiğin tabanı biraz daha kalın ve dayanıklı olacağından emin olabilirsiniz. Patiğin üst kısmını, bilek kısmını istediğiniz tüm örneklerle örebilirsiniz. Dilerseniz patiğin alt tarafını örgü şişleri ile yapıp bilek kısmını tığlar ile tamamlayabilirsiniz çünkü patiğin bilek kısmı istediğiniz her çeşit örgüden yapılabilmektedir.

Örgü patikler ile soğuk kış günlerinde ayaklarınızı sıcak tutabilirsiniz. Aynı zamanda geçmişten günümüze kadar gelen ve geleneklerimiz arasında yer alan örgü patik modellerimizi inceleyerek yeni tasarımlarla yeni yıla hazırlık yapabilirsiniz.

Patik örnekleri 2015

Patik yapmak isteyenler için onlarca örnek arasından en güzel örnekleri seçtik ve değerli kullanıcılarımızla paylaşıyoruz ayrıca resim galerimizde bulunan örnekler daha önce internette hiç bir web sitesinde yayınlanmadı, galerimizdeki örnekler tamamen kendi örgülerimiz ve kendi çekimlerimizden oluşmaktadır.

Patik modelleri

Hanımların günlük yaşantılarda sıklıkla kullandığı vazgeçilmez eşyalarından birisi olduğu için patik modelleri üzerine sıklıkla paylaşımlar yapıyoruz bazı kadınlar hazır patikleri tercih etmektedir hepinizin bildiği gibi hazır modeller daha kısa ömürlü oluyor ayrıca ayaklarımızı sıcak tutmayabiliyorlar örgü patik modelleri hem hediyelik, hem çeyizlik ve hemde günlük ev yaşantımızda kullanmamız açısından daha sağlıklı olacağını düşünüyoruz.

El örgüsü patik örnekleri

Kendi tasarımlarımızdan oluşan resim galerimizi incelemeden örgünüze başlamamanızı tavsiye ederiz sizler için farklı açılardan çekmiş olduğumuz görselleri tam ekran olarakta inceleyebilirsiniz.

Sizler için seçtiğimiz patik modellerini inceleyerek hemen örgünüze başlayabilirsiniz farklı fikirler katarak daha farklı tasarımlar çıkarta bilirsiniz. Yaptığınız modelleri bizlerle paylaşarak web sitemizde yayınlattırabilirsiniz. Modellerinizi diğer hanımlarla paylaşmak için sitemizin sağ kısmında bulunan örnek gönder butonuna tıklayınız.

Örgü patik modelleri video

Patik modellerimizi slyat olarak izleyebilirsiniz.

Patik örmek için gerekli malzemeler

Patik örmek isteyen ve yeni başlayan hanımlar için kullanılan malzemeler hakkında bilgiler vereceğiz.

Gerekli malzemeler: yün, şiş ve tığ

Bebek patiği örecekseniz eğer yumuşak dokulu iplikler kullanmalıyız çocukların tenlerinin hassas olduğunu için oldukça önem arz etmektedir.

Günümüzde en sık kullanılan iplik çeşiti ebruli renklerden oluşan yumuşak dokulu ipliklerdir.

Patik örerken ne tür örneklerden yararlanabiliriz veya örneklere nasıl ulaşabiliriz?

Bu web sitesine girenler bu soruyu sormaktan vazgeçmiştir sanırım çünkü kendi tasarımlarımız ve örgülerimizden oluşan onlarca örneği değerli kullanıcılarımız için özenle paylaşıyoruz. Web sitemizde aradığınız tüm örnekleri bulabilirsiniz diğer en yeni patik örnekleri için patik modelleri kategormizi inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir