Oya örnekleri (yazmalar)

Memleketimizin marifetli hanımları tarafından yapılan oya örnekleri ile yazmalarınızı için çeşitli modeller oluşturabilecek ve yeni fikirler edinebileceksiniz.

Günlük yaşantınızda kullandığınız yazmalarınız için yapabileceğiniz iğne oyası süslemeleri hakkında hazırlamış olduğumuz bu yazımızda beğenebileceğiniz bir çok oya örneği paylaştık ve bu örnekler sayesinde çeşitli fikirler edinebilir kendi örneklerinizi oluşturabilirsiniz.

Oya örnekleri yazma (25)

Beğendiğiniz oya örneklerinizi akıllı telefonlarına indirebilirsiniz. İğne oyası modellerini indirmek için galerimizdeki beğendiğiniz herhangi bir resmin üzerine tıklayıp ve resmin üzerine parmağınızı basılı tutup resmi kaydet demeniz yeterlidir. Bu sayede beğendiğiniz örnekleri depolayabilir daha sonra oya yaparken o modeli inceleyerek yazma kenarınızı tasarlayabilirsiniz.

Oya örnekleri yazma (5)

Geleneklerimizi sürdürmek gelecek nesillerimize aktarmak için iğne oyası sevdalılarını tek platform altında toplamak için arşivimi genişletiyoruz. Örneklerimizin bu web sitesinde yayınlanmasını isterseniz bizimle sosyal medya hesaplarımızdan iletişime geçebilir web sitemize katkıda bulunabilirsiniz.

Yazma oya örnekleri

İğne oyası hoş ve zarif görünümü ile her bayanın kalbini çalmayı barmış eş işleri arasında yer alıyor. Hal böyle olunca iğne oyası ile uğraşan bayanların varlığı gün gittikçe artış gösteriyor ve bunu paralel olarak iğne oyası bilmeyen bayanlar iğne oyası öğrenmeye karar veriyor. Yazmalar kapalı bayanların günlük hayatlarına sıklıkla kullandığı eşarp tarzında örtülerdir. Yazma kenarlarının el işler ile süslediği herkes tarafından bilinmekte fakat bu süslemeler içinde en çok tutulan ve bayanlar arasında beğenilen hiç, iğne oyaları oldukları kanısına varılmaktadır. yazmalarİğne oyası yazmalar için dikkat etmeniz gereken kuralların neler olduğu hakkında bilgi sahibi olacağınız sitemiz sizler için birbirinden güzel iğne oyası yazma modeller oluşturmuştur. Yazmalar için hangi renk tonlarında hangi modellerin kendini göstereceği hakkında yapmış olduğumuz araştırmaları da siz iğne oyası severleri için paylaştık. İğne oyası yazma modellerimiz içinde hepsinin profesyonel kişiler tarafından hazırlanmış olduğunu belirtmeden geçmek istemiyor ve iğne oyası hakkında deneyim sahibi bayanların sizler ile paylaşacağı tüyolardan nasiplenmeniz gerektiğini düşünüyoruz. İğne oyası deniliğinde bu alanda uzaman belirli isimlerin aklınıza geldiğini biliyoruz. İşte bu isimlerin sizler adına hazırlamış olduğu iğne oyaların genç kızlarımızın çeyizlerini süsleyecek niteliktedir. Çeyiz hazırlıklarınız devam ederken yeni modeller ile çevrenizdekileri büyülemek istiyorsanız sizler için özel olarak hazırlamış olduğumuz modellerlimize göz atmanız gerektiğini düşünüyoruz. Yazma kenarların süsleyen iğne oyaları şimdilerde daha gösterişli ve büyük modelleri ile bayanların dikkatini çekiyor ve yapılan anket çalışmaları ile iğne oyası yazma modellerinden en çok beğenilenler gösterişli yapıları ile büyük modeller olduğu saptamasına varılmıştır. Siz iğne oyasını hayatının her köşesinde barındıranlar için hazırlamış olduğumuz ince ve küçük desenlerinde son derece beğenildiğini belirtmek isteriz. İğne yasının yazman ile arasındaki uyumunda son derece önemli olduğunun vurgunsu daha önceki yazılarımızda olduğu gibi şimdi de belirtmek istiyoruz. İğne oyası ve yazma arasında ki uyum yakalandığında birbirinden güzel ve süslü yazmalar ile buluşacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu uyumun yakalanması hakkında sizler için hazırlamış olduğumuz yazılarımızdan yardım almanızın son derece faydalı olmağını belirtmek isteriz.

Oya örnekleri video (slayt)

Resim galerimizde bulunan yazma kenarı oya örneklerini aynı zamanda videomuzdan slayt olarak ta inceleyebilirsiniz. Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayınız..

2 thoughts on “Oya örnekleri (yazmalar)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir