Portakal dilimi patik modeli yapımı

 görselliği güzel olan harika tığ işi patik modelini çeyizlik patik modeli olarak uygulayabilirsiniz. Renk seçimini kıyafetlerinize uyumlu ip tercih ederek şıklığı sağlayabilirsiniz. Örgü patik modelleri kış aylarının vazgeçilmez örgü modelleri arasında yer almaktadır. Kısa zamanda örülüşü model seçeneğinin çok olması modellerin video anlatımlı örgü sevenlere ulaşması ilgiyi arttırmaktadır. Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlar fayda sağlamaktadır.

Tığ işi patik modelleri trabzan tekniği üzerine başlayıp model kurulumu ile devam eden kolay patik yapımıdır. Tunus işi güzel model seçenekleri için sitemize bakabilirsiniz. Çeyizlik birçok model anlatımlı sitemizin patik modelleri içeriğine tıklayarak örneklere ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımızın içindeki linke tıklayarak patik modellerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Portakal dilimi patik modeli yapımı

Tek renk ip

Tığ kullanımı elinize yatkın seçebilirsiniz.

Yapılışı: On altı zincir çekelim üçüncü zincir içine batarak ikili trabzan uyguluyoruz. Her zincir içine trabzan tekniği yapalım ve karşı kısmına da aynı işlemi yapıyoruz. Burun uç kısmını artırma işlemi yaparak genişletiyoruz. Her sırada iki arttırma işlemi uyguluyoruz. Toplamda altı sıra trabzan yapımını yaptıktan sonra model kurulumuna geçiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir