Resimli iğne oyası yazma örnekleri ve video

Resimli iğne oyası yazma modelleri için öne çıkan görselleri paylaşacağız en şık ve sade görünümlü yazma modelleri hakkında detaylı bilgiler ve videomuzu bu başlık altında inceleyebilirsiniz.

Genç hanımlar bu yazma modelleri ile yapmakta olduğunuz veya yapacağınız bir iğne oyası hakkında daha farklı fikirler edinerek yeni bir model oluşturabilirsiniz. Gençmişten günümüze kadar gelen iğne oyası ve yazmalar günlük yaşantımızda kullandığınız yamza modellerini kendi süslemelerinizle tasarlayabilirsiniz.

İğne oyası modelleri (16)

Örneğin beğendiğiniz bir yazma modeline boncuk ekleyerek daha farklı bir model tasarlayabilirsiniz, her bayan örgü modeli veya el işi çeşitleri örgülerinde mutlaka fikir sahibi olmak için ve kafasında bir model oturtmak için örnek modeller incelemesi gerekir böyle birşeye ihtiyaç duyduğunuz anda iğne oyası web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İğne oyası modelleri (38)

Her geçen gün büyüyen oya arşivimizden faydalanabilirsiniz. Son zamanlarda tığ oyası veya iğne oyası örmek için özellikle genç hanımlar tarafından bir çaba harcandığını gördük bu sevinbidirici bir haber çünkü bu tür el işi örneklerini artık kimse yapmamaya başladı makine yapımı ürünler kullanılıyor yalnız çeyizlerinizde el yapımı yerini makine yapımı ürünleri tercih etmek geleneklerimizi kaybetmek onları tarihi gömmek unutmak demektir bunun için el işi örneklerini kendinizi bir hobi edinmenizi ve bu sayede kendinize ek gelir kaynağı oluşturmanızı, kendi giyimlerinizi, ev eşyalarınızı, havlularınızı süslemeler yaparak iğne oyasına sahip çıkmanızı arzu ediyoruz. İğne oyası oldukça zor bir sanattır her insanın eli yatkın olmayabilir ama bu yapamıyacağınız anlamına gelmez istedikten sonra başarılmayacak bir şey olduğuna inanmıyorum.

Resimli iğne oyası yazma örnekleri (10)

Oya öğrenmenin en kolay yolu ilk olarak bir ismek kursuna başvurmak oradan alt yapı ve püf noktaları öğrenmek ikinci adım ise kendi cabanızla uğraşarak emek harcayarak kolayca öğrenebilirsiniz. Sitemizdeki iğne oyası yazma örneklerini inceleyerekte bilgiler edinebilirsiniz.

Resimli iğne oyası yazma modelleri en güzel örnekler

Modellerimizi sizler için hangi ilmiğin nereden nasıl atıldığını daha kolay görebilmeniz için yakın çekim ve yüksek çözünürlüklü fotoğraf makinleri kullanarak çekimlerimizi yaparak paylaşıyoruz facebook sayfamızdan da bizleri takip edebilirsiniz burada paylaşılan bir çok örneği sosyal medya hesaplarındada paylaşıyoruz. Ayrıca galerimizdeki yazma örneklerini video olarakta yayınlıyoruz ister resim galeri halinde ister video olarak örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Yazma modelleri video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir