Tığ oyası havlu kenarı modelleri

Tığ oyası havlu kenarı örnekleri hakkında bilgiler ve tığ oyası püf noktaları

Merhabalar bugün sizlerle tığ oyası havlu kenarı örneklerimizi paylaşacağım elimizden geldiğince farklı örnekleri paylaşıyoruz resimlerdeki örnekler daha önce paylaşılmamış modellerimizden oluşmaktadır.

Banyolarımızda kullandığımız renga renk havlularımıza tığ oyası ile modeller, şekiller vererek farklı bir güzellik kazandırdık sizlerde kullandığınız havlulara bu tür örnekler vererek evinizin dekorunu gösterişli ve şık bir hale getirebilirsiniz. Tığ oyası kullanılan havlular genelde süs olarak kullanılmaktadır.

Tığ oyası banyo havlu modelleri (9)

Tığ oyası ile süslenmiş havlu modellerimiz

Kendi el sanatlarımızdan oluşan havlu modellerimizi incelediniz mi?

Tığ oyası oldukça zehmetli bir el işi çeşitidir. Bu nedenden dolayı tığ oyası kullanılmış her ürün pahalı olarak satılmaktadır. Çeyizlerinizin için veya ev dekorasyonunuz için boş zamanlarınızı bu tür oyalarla değerlendirerek ek gelir sağlayabilirsiniz. Ev hanımlarının büyük bir çoğunluğu bu örnekleri hobi olarak tasarlamakta ve zamanla vazgeçilmez tutkuları haline gelmektedir. Sizlerde kendi fikirlerinizi ve düşüncelerinizi oya modeli olarak tasarlayabilir ve örneklerinizi bizlerle paylaşarak tüm türkiyedeki hobi seven bayanlarla paylaşabilirsiniz.

Tığ oyası havlu kenarı örnekleri video

Diğer kategorilerimizide incelemeyi unutmayın Türkiyenin en farklı örneklerinin bulunduğu Hobi Dünyası igneoyasi.org web sitemiz kaar amaçlı gitmeyen bir blog sitesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir