Tığ oyası havlu modelleri

El işi severler için bugün tığ oyası havlu modelleri ile yapılan sanat eserleri, süslemeleri paylaşacağız. El emeği göz nuru tığ oyası havlu modellerimizi görmeden model seçiminizi yapmamanızı tavsiye ederiz.

Tığ oyası ile bir çok alanda süslemeler, oyalar yapılabilir örneğin ev dekorasyonunuz için kendi zevkinize göre modeller tasarlayarak süslemeler yapabilirsiniz bu makalemizde havlu kenarlarına ugulanan süslemeler hakkında bilgi vermek ve çeşitli modeller paylaşmak amacıyla hazırladık, tığ oyası fazla zaman almamakla birlikte oldukça pratik ve zevkli bir örgü türüdür. Kendine tığ oyasını hobi olarak benimsemiz arkadaşlarımız için gerek duyulan tüm modelleri tasarlayarak web sitemiz üzerinden beğenilerinize sunuyor ve sektörde lider bir blog sitesi olmayı hedefliyoruz. Web sitemizde gezinen tüm kullanıcılar diğer sitelerle aradaki farkı hemen farketmişlerdir sanırım çünkü burada paylaşlın modeller başka bir web sitesinde yok çünkü biz çoğu modelleri kendimiz tasarlıyoruz ve kendi çekimlerimizden oluşan resimleri paylaşıyoruz.

Tığ oyası havlu örnekleri (9)

El emeği sanatkarları için vaz geçilmez bir tut haline gelmek en büyük hedeflerimizden biridir. Ayrıca diğer bir amacımız iğne oyası ve tığ oyası el sanatı örgülerini halka tanıtmak genç nesillere ulaştırmak farkındalık yaratmaktır. Genç nesillerimiz örgü işlerini bir hobi olarak değil kendilerine boş bir şeymiş gibi benimsetmişler bu algıyı kırmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Oya işlerinden gelir elde edebilirsiniz ailenize katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca günlük yaşantınızda kullandığınız bir çok eşyanın süsleme kısımlarını oya örgü teknikleri ile tasarlayabilirsiniz. Tığ oyası havlu modelleri ile çeyizler için hazırlanmış en şık örnekleri incelemek için görsellerin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Havlu modelleri

Beğendiğiniz örnekleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. Aradığınız örneği bulamadıysanız üzülmeyin diğer kategorilerimizi inceleyerek mutlaka aradığınız bir modele ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir