Tığ oyası havlu örnekleri

Sentetik ipliklerden örülen el işi tığ oyası modelleri, tığ oyası havlu örnekleri ile evinizin, banyonuzun dekorasyonunu tamamlayan el işi örnekleri hakkında görseller bilgiler.

Havlu kenarları süslemeleri için genel olarak en çok tığ oyası tercih edilmektedir tercihe göre dantellerde kullanılmaktadır. Web sitemizi takip eden bayanlar için tığ oyası ile süslemeler yapılmış havlu örneklerini paylaşacağız. Örneklerimizle yeni fikirler ve bilgiler edineceksiniz daha önce görmediğiniz modellerden oluşan resim galerimizde tamamn özgün tasarımlar yer almaktadır. Banyolarda kullanacağınız havlular için küçük oya örnekleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz uzun modeller rahatsız edici olabiliyor yumuşak ve küçük örnekler tavsiyemizdir.

Tığ oyası havlu örnekleri (6)

Tığ oyası havlu örnekleri

Örnekleri incelemek için resimlerin üzerine tıklayınız. Web sitemiz mobil cihazlar, tabletler ve benzeri teknoloji aletlerine uyumludur. Beğendiğiniz örnekleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Tığ oyası son zamanlarda en çok kullanılan bir el işi türüdür iğne oyasına göre daha kolay olmasından dolayı en çok tercih edilen bir oye türüdür. İğne oyası daha gösterişli ve güzel görünümlü bir oya olmasına rağmen tığ oyası kadar tutulmamaktadır bunun sebebide iğne oyasının daha zor ve zahmetli olmasından kaynaklanıyor.

Tığ oyası havluları ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizlere bildirmekten çekinmeyin lütfen, resim galerimizde bulunan tüm örnekleri video olarakta izleyebilirsiniz.

Tığ oyası havlu video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir