Tığ oyası yazma modelleri

Tığ oyası yazma kenarlarına yapılan pamuk iplikle örülen bir çeşit örgü modelidir. Tığ oyası yazma modelleri hakkında detaylı bilgiler, resimler ve videoları sizlerle paylaşacağız.

Tığ oyası yazma kenarlarına örülen süslemelerdir bu süslemeler günümüzde genç kızların çeyizleri için tercih ettiği bir el işi sanatı ve gelir kaynağı olarak yapılan hobi veya geçmişten gelen geleneklerimizi simgeleyen bir örgü sanatıdır. Paylaşımda bulunduğumuz örnekler tamamen el yapımı ve kendi çekimlerimizden oluşmaktadır. Siz değerli okurlarımızında tasarlamış olduğu tığ oyası modellerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz ve modellerinizi binlerce örgü seven bayanlara ulaştırabilirsiniz.

Elişi seven hanımların en çok tercih ettiği ikinci oya modeli tığ oyası en çok tercih edilenise iğne oyası sanatıdır. Her genç kızın çeyizinde olması gereken bazı modelleri paylaşacağım bu modelleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Geçmiş yıllarda yazma kenarı oyası yapmak isteyen bayanların bir çoğu komşularından veya arkadaşlarından örnek modeller alarak benzer modeli veya aynı modeli örerdi artık teknolojinin bizlere sağlamış olduğu imkanlar sayesinde bunlara gerek kalmadan internet sayesinde aramış olduğunuz modellere kolayca ulaşabilirsiniz önek olarak igneoyasi.org web sitemiz veya benzer blog sitelerde en güzel oya modelleri paylaşılmaktadır. Biz kendi tasarımlarımız olan modelleri paylaşıyoruz ve kesinlikle hiç bir internet sitesinden alıntı yapmadan en güzel örnekleri kullanıcılarımıza sunuyoruz.

Tığ oyası modelleri

Tığ oyası modellerimiz 16 adet resimden oluşmaktadır daha fazla model için kategorilerimizi inceleyniz her makalemizde farklı modeller paylaşılmaktadır. Yukarıdaki modelleri video, slayt olarakta inceleyebilirsiniz.

Tığ oyası modelleri video

İster video olarak izle ve incele ister resim olarak incele…

Görüş ve önerilerinizi lütfen bizlere bildiriniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir