Tığ oyası yazma örnekleri

Örgü sanatının vaz geçilmez tutkusu tığ oyası ile örülmüş bir birinden güzel yazma örnekleri, daha önce görmediğiniz en güzel modeller.

Tığ oyası ile örülmüş bir birinden güzel yazma kenarı örnekleri ile tekrar karşınızdayız. Yazma kenarı süslemelerinde en sık kullanılan el sanatı tekniklerinden biridir tığ oyası, iğne oyasından farkı daha kolay ve pratik olmasıdır. Günümüzde hanımlar tarafından en çok tercih edilen bir oya çeşitidir.

Tığ oyası yazma kenarı süslemelerinde kullanılan bir el sanatıdır diye biliriz. El işi sanatlarınızdan gelir elde edebilirsiniz yapmış olduğunuz süslemeleri bir tuhafiyede veya internet ortamında satabilirsiniz. Kızlarınızın çeyizleri için örnekler hazırlayabilirsiniz hepimizin bildiği gibi çeyizlerde olmazsa olmazlardan biridir oyalarla süslenmiş tülbentler.

Tığ oyası yazma modelleri (11)

Günümüzde genç kızlar köylü kadınların kullandığı bir tülbent olarak görmekte bu sanatları aslında çok yanlış bir düşünce bizim gelenek ve göreneklerimizi kullanmak bir ayıp değildir bu algıyı kırmak bizim, hepimizin görevidir diyebiliriz. Biz bu algıyı kırmak için her gün çeşitli örnekleri bayanlarla paylaşıyoruz sosyal medya hesaplarımız ve web sitemiz üzerinden her gün binlerce insana iğne oyası ve tığ oyası sanatını sevdiriyoruz. Sizler için çeşitli arşivler görseller hazırlıyoruz.

Tığ oyası yazma örnekleri (4)

Tığ oyası örnekleri ile süslemeleri, yazam örneklerini bir araya toplamak gördünüğü kadar kolay bir iş değil bu blogta paylaşılan örnekler tamamen kendi örneklerimizden oluşmaktadır bazende arkadaşlarımızın bizlere gönderdiği örnekleri paylaşıyoruz. Sizlerde bizlere örnek göndermek isterseniz örnek gönder kategorimiz den dilediğiniz örgü modellerinizi bizlere laştırabilirsiniz nasıl göndereceğinizi kategorimizde detaylı olarak anlatmıştık.

Tığ oyası yazma örnekleri resimler

Bir gün gelecek bu oyalar, tülbentler tekrar moda olacak bunu yaşaıp göreceğiz bundan eminiz tabiki, evde yapılabilecek yaratıcı fikirler sloganıyla çıktığımız bu yolda lider tığ oyası sitesi olamaya adayız.

Resim galerimizde örnekleri tam ekran inceleyebilmeniz için resimlerin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda görselleri slyat olarak hazırladık videomuzdan da aynı örnekleri inceleyebilirsiniz.

Tığ oyası yazma örnekleri video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir