Yaprak desenli patik yapımı

haroşa tekniği ile yapılan en kolay kışlık harika patik modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Patik modellerinde tercihiniz şiş örgü mü ? yoksa tığ işi patik modeli mi ? patik modellerinde geniş içeriğimiz mevcuttur. Göz atmadan örnek seçimi için karar vermeyiniz.

Patik modellerinde kolay örnek arayanlar için ve ilk defa patik yapacaklar içinde çok kolay patik modelidir. Haroşa ör dik şeklini ver basit patik yapımı video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü şiş patik modelleri kış aylarında ihtiyacımız olan kışlık kıyafetlerin arasında gelmektedir. Büyük küçük çoğunluğun sevdiği ve giydiği patik modelleri farklı çok çeşit örnek seçimi ile hanımlarımızın beğenisine sunulmaya youtube kanallarında devam etmektedir. Bizler de en yeni örnekleri sizlerle paylaşmaya devam etmekteyiz. Birçok patik modeli sitemizde bulabilirsiniz. Tunus işi, şiş örgü, tığ işi, çocuk ve yetişkin patik modelleri ve çeyizlik örnekler için yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Yaprak desenli patik yapımı

Patik ipi

İpinize göre şiş seçebilirsiniz.

Yapılışı: İlk olarak şişe yirmi beş ilmek atalım, haroşa tekniği ile modeli örüyoruz. Farklı bir işlem yapmadan toplamda yetmiş sıra örelim. İlmekleri keselim, İkiye katlayıp dikim işlemi yapıyoruz. Devamında ön kısım şekil verip dikiş detayı bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir