Yazma kenarı iğne oyası örneklerimiz

Yeni yıl gelmeden yeni iğne oyası örneklerimizi tasarlamaya başladık, 2017 yılı için tasarladığımız iğne oyası yazma kenarı modellerimizi peyderpey paylaşacağız.

Yazmalar günlük hayatımızda rahatlığın ve şıklığın adresi olarak karşımıza çıkıyor. Yazma kenarlarını süsleyen iğne oyaları ise bayanların her zaman dikkatini çekmektedir. Yapılan anket çalışmalarında yazma kenarlarına en çok zarif iğne oyalarını yakıştığını belirten bayanlar için birbirinden güzel iğne oyası yazma modellerini bir araya getirdik.

Yazma kenarı iğne oyası

iğne oyası modelleri 2017

Siz değeri takipçilerimizin iğne oyası hakkına merak ettiği bütün sorulara yanıt bulabilmesi adına hazırlamış olduğumuz sitemizde aradığınız bütün modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İğne oyası bilen bayanlar diğerlerine göre bir sıfır önde olduğu düşüncesi toplumumuzda kabul edilmiş bir gerçektir.

iğne oyası modelleri 2017 (1)

Bu nedenden ötürüdür ki genç kızlarımız iğne oyası öğrene çabası içine girmiştir. Sizlerde iğne oyası öğrenmek ve birbirinden güzel modeller ile bir an tanışmak istiyorsanız doğru adreste olduğunuz belirtmek isteriz. İğne oyasını en şık halini bulmak için site site dolaşmanıza hiç gerek yok. İğne oyası yazma modellerimiz arasından tarzınıza ve zevkinize en uygun olanı bizimle birlikte bulacağınızdan ve yapılışını öğreneceğinizden emin olabilirsiniz.

Yeni iğne oyası modellerimiz

İğne oyası denildiğinde ilk akla gelen yazma kenarları olmuştur. İğne oyası ile süslenmiş yazmalar sadece kapalı bayanların dikkatini çekmiyor. Şıklığı ve göz alıcılığa her bayanın dikkatini çekmeyi başaran modellerimiz ile yediden yetmişe takip edildiğimizi bir kez daha belirtmek isteriz. Yazma kenarı örnekleri denildiğinde en çok tercih edilen iğne oyası olmaktadır. İğne oyasının bayanlar arasında bu denli sevilmesi ise şık duruşunun yanında yapılışının zevkli olmasından kaynaklanmaktadır. İğne oyası yazma örnekleri geçmişten günümüze gelen geniş model çeşitliliği ile de dikkatleri çekmektedir. Bayanların hayal güçleri ile paralel olarak artı gösteren iğne oyası modellerine her geçen gün bir yenisi daha eklenmektedir. Genişleyen yazma örneklerini bir arada görmek istiyorsanız bizleri takip etmekten vazgeçmemenizi tavsiye ediyoruz. Yazma modelleri içinde beğendiklerini bir liste oluşturabilir ve nasıl yapıldığı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirisiniz. Günümüzdeki daha çok büyük ve gösterişli yazma örnekleri bayanların dikkatini çekmektedir. Bayanlar arasında en çok sevilen modellerinde sitemizde bulunduğunu belirterek hem cinslerinizin model hakkındaki yorumlarını da göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Genç kızlarımızın çeyizlerini süsleyen iğne oyası yazma modelleri ile bir an önce tanışmak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu bilmenizde fayda var. Unutmayın iğne oyası bir sanattır ve bu işi iyi bilen kişilerden öğrenildiği takdirde mükemmellik kazanacaktır.

İğne oyası video

3 thoughts on “Yazma kenarı iğne oyası örneklerimiz

  1. Selâmün aleyküm,

    İğne oyası yaparak geçimimi sağlıyorum facebook, instagram ve çevremdekilere yazma kenarı yaparak iyi düzelde gelir elde edebiliyorum. Hem helalinden kazanıyorum hem de kendime hobi edindiğim oya sanatımı geliştiriyorum. Ev hanımlarına tavsiye ederim. Özellikle evde ek iş yapmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

    İyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir