Yazma örnekleri (İğne Oyası)

İğne oyası sanatıyla yapmış olduğumuz yazma örnekleri el işi seven hanımların gözlerini kamaştıracak ve en çok beğendikleri örnekler arasında yer verebilecekleri türden örnekleri bu başlık altında inceleyebilirsiniz.

Yazma kenarı örnekleri ile bugün farkındalık oluşturmak amacıyla bir konu açmaya karar verdim, yaptığım işten oldukça keyif alıyorum neden mi? Günümüzde gelenek ve göreneklerimiz unutulmaya yüz tutmuş durumda ramazan ayından ramazan ayına Sultan Ahmet Meydanı’nda kurulan stantlar haricinde çok nadiren el yapımı iğne oyaları satılmaktadır geleneklerimizin unutulmaması için bir hobi olarak kendinize bir el işi türü belirlemeniz hem size ek gelir kaynağı olabilir hem de keyifli bir eğlence haline getirebilirsiniz. İğne oyası ile yapılabilecek yüzlerce hatta binlerce süslemeler vardır bazılarını sürekli ve güncel olarak web sitemizden paylaşıyoruz örneğin yazma kenarı, havlu kenarı veya yatak örtüleri, yastıklar gibi bir çok alanda süsleme yapabilirsiniz.

İğne oyası yazma

Bugün yapmış olduğumuz yazma kenarı iğne oyalarının resimlerini çekerek web sitemizde yayınlamaya karar verdik umarım beğenirsiniz diyerek artık modellerimizi paylaşalım marifetli hanımları oldukça zorlayacak modellerden oluşan resim galerimizi keyifle gezebilir yeni fikirler edinebilirsiniz.

Yazma oyaları

Yazma örnekleri video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir