Yazma oyası modelleri (iğne oyası)

Bu makalemizde kendi örgülerimden çektiğim en güzel iğne oyası yazma örnekleri modellerini sizlerle paylaşacağım, beğendiğiniz örneklerin üzerine tıklayarak tam ekran görüntüleyebilirsiniz.

İğne oyası yazma kenarı örnekleri

Yazma kenarına örülen zor ve basit örneklerden oluşan bazı örnekleri sizlerle paylaşıyorum, çeyizleriniz için veya hediye olarak verebileceğiniz en güzel el işi örneklerinden oluşan bir resim galeri hazırladım.

İğne oyası modelleri (2)

Galerimizdeki tüm örnekler tamamen kendi örgülerimden oluşmaktadır. Kendi iğne oyası modellerinizin resimlerini çekerek bizlere gönderebilirsiniz örneklerinizi web sitemizde yayınlayabiliriz. Aşağıdaki örnekleri örmek için gerekli malzemeler; 1 adet beğendiğiniz renk veya desende yazma, farklı renklerde 4 adet ip, 1 adet nakış makası, sosyete iğnesi gerekli malzemelerimizi temin ettikden sonra iğne oyamızı örmeye başlaya biliriz.

İğne oyası modelleri (15)

Web siytemizde yüzlerce iğne oyası örneği paylaşıyorum ve paylaşmaya devam edeceğim, bu başlıktaki modelleri beğenmediyseniz diğer iğne oyası kategorisinde bulunan modelleri mutalak inceleyiniz. Takıldığınız yerlerde konumuza yorum yaparak yardım istediğinde bulunabilirsiniz.

Yazma oyası örnekleri resimlerimizi galerimizden üzerlerine tıklayarak tam ekran şeklinde hem bilgisayar hemde mobilden görüntüleyebilirsiniz aynı zamanda içeriğimizdeki tüm örnek resimleri videomuzdan slayt şeklinde görüntüleyebilirsiniz.

Yazma oyası modelleri video

Lütfen görüş ve önerilierinizi yorum olarak yazınız sağlıcakla kalın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir