Yeni iğne oyası modelleri indir

En yeni iğne oyası modellerimizi bu başlık altında inceleyebilir, beğendiğiniz örnekleri bilgisayarınıza veya telefonunuza indirebilirsiniz.

İnternette yazma kenarına uygulanabilecek yeni iğne oyası örnekleri arayanlar için web sitemizi sürekli güncel tutmaya özen gösteriyoruz ve bugünde en yeni ve en güncel örnekleri sizlerle paylaşmak için bu makaleyi hazırladık, resim galerimizdeki örnekleri ister telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz örnekleri telefonunuzdan resmin üzerine basılı tutarak indirebilirsiniz eğer bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız resim üzerine sağ tıklayarak resmi kayıt et demeniz yeterli olacaktır.

Yeni iğne oyası modelleri indir (17)

Yapmış olduğunuz iğne oyası veya diğer örgü türü el işi örneklerinizi web sitemizde yayınlatmak isterseniz bizlere facebook hesabımızdan ulaşabilir ve örneklerinizi bizlere gönderebilirsiniz.

Yeni iğne oyası örnekleri

Belirlediğiniz bir yazmanın kenarına kendi yeteneklerinizi kullanarak bir örnek örmek istemez misiniz. İğne oyası aslında sadece bir el işi sanatı, hobi değil aynı zamanda çoğu inanın gelir kaynağıdır. Örgü örerek evinin ekmek parasını kazanan bir çok kişi bulunmaktadır. Sizlerde bu sanata ve tarihimize sahip çıkarak bizlere destek olabilirsiniz. Yapmanız gereken örneklerimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak veya iğne oyası öğrenerek bunu gelecek nesillere aktarmak için teşvik edici faaliyetlerde bulunarak da bizlere yardımcı olmuş olursunuz. Günümüzde her şeyin makineleştiği bir zamanda iğne oyası da artık insanlar tarafından değil de makineler tarafından yapılmaktadır. Bunun önüne geçmek ve geleneklerimizi, tarihimizi yaşatmak için elişi sanatlarımıza sahip çıkaralım.

Yeni oya örnekleri

Yazma kenarlarına uygulanabilecek en güzel fikirler için sürekli yeni örnekler üretiyoruz. Zamanımız yettiğince yeni modeller oluşturuyoruz.  Web sitemizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz. Yakın bir zamanda mobil uygulamalarımızda hizmetinize girecektir. Bizlere destek veren tüm takipçilerimize teşekkür ederiz. Görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız.

One thought on “Yeni iğne oyası modelleri indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir