Yeni iğne oyası örnekleri (Resimler)

Herzaman olduğu gibi hiç bir web sitesinde bulunmayan en yeni ve en güzel iğne oyası örnekleri ile karşınızdayız. Bugünki paylaşımlarımız kendi el yapımlarımızdan ve dostlarımızdan topladığımız bir çok örneklerden oluşuyor beğeneceğinizden emin olabilirsiniz.

İğne oyası modelleri (26)

Bayanların en çok sevdiği bir okadarda zor olan örnekleri paylaşacağız biraz fazlasıyla zahmetli oyalardan oluşan ama bir okadarda güzel örneklerden oluşan iğne oyası resim galerimizi incelemeden yazma oyalarınızı örmeye başlamayın. Çok beğenilen örneklerden birtanesi hemen yazının altında bulunan örnek;

İğne oyası sanatı bayanlar tarafından en çok sevilen bir el işi çeşitidir. Makine yapımı iğne oyası henüz piyasada bulunmamaktadır gönül rahatlığıyla beğendiğiniz örnekleri tuhafiyelerden satın alabilirsiniz. Web sitemizde beğendiğiniz örnekler olursa bizlerle iletişimi geçin sizler için temin edelim.

iğne oyası 2015

Bu tür örnekleri nasıl yapabilirim iğne oyası nasıl öğrenebilirim diye düşünen bayanlar için; İstanbul’da yaşıyorsanız İBB İSMEK kurslarına başvurabilirler belediyenin bayanlar için ücretsiz olarak sunduğu el işi kurslarına giderek kısa sürede iğne oyası öğrenebilirsiniz tabiki özel kurslarıda bulunmaktadır. Yakın bir arkadaşınızdanda iğne oyası öğrenebilirsiniz ama kapsamınlı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız kurslara başvurmanızı tavsiye ederiz.

tığ üzeri kirğik iğne oyası

İğne oyası örnekleri yeni resimler

Resim galerimizdeki örnekleri inceleyebilmeniz için resimlerin üzerine tıklayınız. Web sitemiz her cihaza uyum sağlar ve örnekleri daha net bir şekilde incelemenizi sağlar.

İğne oyası yazma kenarı örnek resimler

İğne oyası yazma kenarı süslemeleri

Yazma veya kumaş kenarlarına süsleme amaçlı yapılan bir el işi çeşiti olan iğne oyası ile yazmalarınız veya eşarplarınızı süsleyebilirsiniz.  Günümüzde yazma kullanan tüm bayanlar tarafından iğne oyası yada tığ oyası süslemeleri kullanılmaktadır.

İğne oyası video

Nasıl bir örnek seçmeliyim?

Seçiminizi yapmadan önce kumaşınızın (yazmanızın) nasıl bir örnek kaldırabileceğine karar vermeniz gerekmektedir çünkü her yazma modeli her örneği kaldırmaya bilir. Renk uyumuna özellikle dikkat etmelisiniz iğne oyanızda kullandığınız iplik renginden mutlaka yazmanızda da olması gerekir renk uyumu olmayan bir iğne oyası çevreniz tarafından beğenilmez, göze hitap etmediği için eğer kaar amaçlı yapıyorsanız satmakta zorlanabilirsiniz.

Örnekler arasından seçim yapamadınız? Beğenmedinizmi veya sizin göz zevkinize hitap eden bir örnek bulamadınızmı üzülmeyin : ) çünkü daha görmediğiniz yüzlerce örnekten oluşan diğer resim galerimiz, konularımızı incelemediniz.  Lütfen ilgili kategorilere tıklayarak diğer örneklerimizi de inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir