Yeni iğne oyası örnekleri

İğne oyası işi örnekleri arasından en çok beğenilen örnekleri paylaşmaya devam ediyoruz. Anadolu’muzun marifetli hanımları tarafından yapılmış bir birinden güzel örnekleri daha fazla kitleye yaymak ve en değerli geleneklerimizden birisi olan iğne oyasını unutmamak amacıyla bu örnekleri gelecek nesillere taşımak için çalışıyoruz. Sizlerde bizlere bu konuda destek olabilirsiniz yapmanız gereken örneklerimizin linklerini sosyal medya hesaplarınız paylaşmak bizlere destek olan tüm kullanıcılarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz.

Yeni iğne oyası (2)

Paylaşımlarımızı yapmadan önce özellikle en yeni örneklere yer vermeye özen gösteriyoruz. Yeni fikirler, yeni tasarımlar yeni bir hobi sever kadın demektir. Bir modeli beğenip iğne oyası yapamaya özenen bir çok bayan gördük be nedenden dolayı bu tür noktalara dikkat ediyoruz. Kendi yapmış olduğunuz örnekleri de bizlere gönderebilir ve web sitemize paylaşmamızı talep edebilirsiniz.

İğne oyası yeni modeller

Diğer kategorilerimizde daha önce görmediğiniz bir birinden güzel örnekler ulaşabilirsiniz. İğne oyası yaparak aile bütçenize katkıda bulunabilir veya sevdiklerinize çeyiz hazırlayabilirsiniz.

İğne Oyası’nın resmi web sitesi olmaya aday ve Türkiye’nin en özgün içeriğine sahip tek web sitesi olan www.igneoyasi.org her geçen gün gelişmeye ve güncellenmeye devam edecektir. İğne oyası sanatını gelecek nesillere hep birlikte taşıyalım !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir