Yeni iğne oyası süslemeli yazma örnekleri

İğne oyası süslemeleri yeni iğne oyası yazma örnekleri hakkında bilgiler ve çeşitli örneklerin yer aldığı resim galerisi

Öncelikle iğne oyası blog sitesimize hoş geldiniz diyerek sizler için hazırladığımız örneklerden bahsetmek istiyorum, kullanıcılarımız için hergün yeni örneklerimizi paylaşmaya gayret gösteriyoruz bugünki örneklerimiz yakın arkadaşlarımızdan aldığımız ve kendi örneklerimizden oluşan modellerden oluşmaktadır.

İğne oyası modelleri (29)

Bizleri sosyal medyada facebook, twitter, instagram, google +, pinterest ağlarından da takip edebilirsiniz burdan paylaştığımız örneklerin aynılarını zaman zaman sosyal medyadan paylaşıyoruz veya konu açtığımız zaman facebook üzerinden bilidiri yayınşlıyoruz. Yeniliği ve iğne oyasını seven hanımlar için her türlü kolaylığı sağlıyoruz ve yakın zamanda android, apple store uygulamalarımız yayına girecek böylece her zaman iletişim halinde kalabileceğiz.

İğne oyası modelleri (30)

Galerimizdeki örnekler yazma kenarı için hazırlanmış süslemelerden oluşmaktadır oyalar iğne oyası ile yapılmıştır.

Yazma örnekleri

Yazma oyaları günümüzde sıkılıkla kullanılmaktadır. Genç nesiller sosyal yaşıntısında kullanmasa bile çeyizlerinde mutlaka bulundurmaktadır. Tığ oyası yada iğne oyası ile yapılmış yazmalar göz kamaştıran güzellikte ve tarihimizi yansıtan bir giyim olarak herkesin gönlünde taht kurmuş durumda, el emeği göz nuru ve kadınların el sanatı olarakta bilinen oya modellerimizi Türkiye’nin heryerine ulaştırma hedefimize her geçen gün bir adımdaha yaklaışıyoruz ve bu durumdan oldukça mutluyuz. Yenilik ve farkındalık için igneoyasi.org blog sitemizi takip etmenizi öneririz.

Yazma örnekleri video

Hergün yeni makale her gün yeni fikirler diyerek paylaştığımız görselleri videomuzdan da izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir